Менеджмент гіперплазії ендометрія
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
09.11.2021
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
2 БАЛИ
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Детальніше
про тему
зміст конференції
Наша школа дає можливість українськім лікарям мати найсприятливіші умови для зростання і розвитку професійної майстерності.

Особливість навчання у нашій Школі – досконала теоретична підготовка та наявність власної клінічної бази (ЦІМТ НАН України).
---
вартість
Безкоштовно

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як отримати доступ до трансляції

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Регеда Світлана
    Область професійної діяльності Світлани Іванівни це оперативна гінекологія, включаючи малоінвазивні ендоскопічні втручання, питання інтимного здоров’я, в тому числі вагінальна хірургія, ендокринна гінекологія, лікування патології шийки матки, корекція менопаузальних порушень, ультразвукова діагностика в гінекології.
  • Тутченко Тетяна
    Лікар володіє всіма навичками діагностики, консервативного та малоінвазивного лікування гінекологічних захворювань. Має великий досвід роботи з гормональними порушеннями, застосовує найбільш сучасні науково-обгрунтовані методи лікування та індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 21:00 15.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 16.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.