Case challenge.
Чи завжди неврологічний пацієнт є суто неврологічним?
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
31.07.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
31.07.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, ендокринологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст семінару
Неврологія по праву вважається одним з найскладніших розділів медицини, але лікар-невролог – не єдиний спеціаліст, який має опікуватися пацієнтами цього профілю. Адже неврологічна патологія характеризується станами, для виявлення яких часто потрібні й спеціальні методи обстеження, і дедукція та добре розвинена інтуїція. Окремий вид лікарського мистецтва – інтерпретація симптомів та ознак, виявлених під час неврологічного огляду пацієнта.

Часто до невролога звертаються пацієнти з неврологічними розладами, що супроводжують основне їх захворювання. І таких хвороб, що мають тісний зв’язок з неврологією, чимало. Тому й лікарі, які оцінюють ті чи інші скарги пацієнта, повинні працювати у команді.

Розглянемо:
• Діагностику та лікування неврологічних розладів, властивих різним захворюванням;
• Аспекти неврологічної симптоматики при ендокринних захворюваннях;
• Аналіз клінічних даних про пацієнта в контексті встановлення діагнозу;
• Багатопрофільну комунікацію та розуміння ролі кожної дисципліни в процесі планування діагностики та лікування.

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Жердьова Надія Миколаївна
    Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій».
  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 02.08. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 03.08 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.