Case challenge.
Крос-функціональний підхід в лікуванні пацієнта з метаболічно-асоційованим стеатогепатитом
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
30.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
30.05.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Гастроентерологія, ендокринологія, кардіологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Крос-функціональна команда у сучасній теорії управління персоналом – це колектив, сформований з фахівців різних профілів, які працюють разом над будь-яким спільним завданням.

У складному світі системи охорони здоров’я, де експертиза охоплює медичні, адміністративні, технічні аспекти тощо, успіх складних проектів часто залежить від ефективної співпраці всіх фахівців між собою. Конвергенція різноманітних навичок, думок та знань є наріжним каменем інновацій та оптимального догляду за пацієнтами.

У проектах охорони здоров’я ця різноманітність є неоціненною, оскільки вона забезпечує комплексний підхід, який враховує медичні, технологічні, операційні та орієнтовані на пацієнта аспекти.

Метаболічно-асоційований стеатогепатит – багатосистемне захворювання, що потребує відповідного клінічного підходу: скринінгу, ранньої діагностики, лікування та профілактики ушкодження печінки та основних асоційованих станів.

З огляду на багатокомпонентність патогенезу цього захворювання необхідно використовувати крос-функціональний підхід, спрямований на ефективну діагностику та лікування: зменшення інсулінорезистентності, корекцію атерогенної дисліпідемії, зменшення жиру та відновлення морфології та функції печінки.

Пропонуємо продовжувати обговорення сучасних підходів до діагностики та терапії пацієнтів з метаболічно-асоційованим стеатогепатитом, але вже більш детально в форматі «Case challenge» – з реальними клінічними прикладами.

Зосередимось на наступних питаннях:
• Крос-функціональна комунікація та розуміння ролей кожної дисципліни в процесі планування діагностики та лікування пацієнтів з метаболічно-асоційованим стеатогепатитом;
• Налагодження ефективного спілкування між членами міждисциплінарної команди;
• Основа безпечної та високоякісної терапії.

Реєструйтесь! Навчаймося на реальних прикладах!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Соколова Любов Костянтинівна
    Доктор мед. наук, ст. наук. cпівробітник, керівник відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • Міщенко Лариса Анатоліївна
    Доктор медичних наук, професор, завідувачка відділу артеріальної гіпертензіі та коморбідноі патології ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. Акад. М.Д. Стражеска» НАМН України.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.