Сексуальне здоров’я пари
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
29.07.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
29.07.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гінекологи, урологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст семінару
Сексуальне здоров’я пари – проблематика, що належить до однієї з глобальних стратегій ВООЗ. Адже це не лише якість життя чоловіків та жінок будь-якого віку, а й головна умова збереження репродуктивних перспектив майбутніх поколінь.

На жаль, особливості інтимної сфери пацієнтів, зокрема, такі, що спричиняють формування різноманітних розладів, що зумовлюють розвиток порушень сексуального та репродуктивного здоров’я, часто залишаються поза зоною уваги лікаря. Натомість лікування сексуальних дисфункцій потребує від нього глибоких знань та практичних навичок.

Розібратися допоможуть провідні фахівці. Зокрема, поговоримо про таке:
• Які анатомічні аспекти та особливості оргазму чоловіків та жінок важливі?
• Щодо тонкощів терапії стволовими клітинами: не панацеї, натомість?
• Що відомо про генетичні фактори в контексті лікування хронічного простатиту?
• Як вийти з лабіринту рецидивного вагініту та баквагінозу: чи можуть секс іграшки бути причиною захворювання? Лікувати партнера чи дати йому спокій?
• Як позбутися посткоїтального циститу?
• Збільшення розміру статевого члена – кому, як і навіщо?

Ці знання важливі! Реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Сапожак Інна Миколаївна
    Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
  • Кнігавко Олександр Володимирович
    Лікар-уролог, андролог, доктор медичних наук, професор кафедри урології, нефрології та андрології ХНМУ на базі Харківського обласного клінічного центру урології та нефрології, академік національної академії наук вищої освіти за напрямом медицина, головний науковий співробітник проблемної лабораторії андрології та репродукції людини.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 31.07. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 01.08 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.