Акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Вагінальна екосистема бере участь у процесі репродукції, захищає від значної кількості інфекційних патогенів і є однією з важливих регуляторних систем, яка має великий вплив на здоров’я жінки.
Більшість захворювань, що порушують мікробний пейзаж у піхві, супроводжуються появою патологічних виділень та болю, що є найчастішою причиною візиту до гінеколога. Обстеження жінок з піхвовими виділеннями, безумовно, має враховувати наявність збудників захворювань, що передаються статевим шляхом.
Необхідним є дотримання основних правил, що визначають тактику лікування: виконання необхідного мікробіологічного дослідження за показаннями з урахуванням скарг і клінічного статусу та знищення інфекційного агента за допомогою антимікробного препарату або антисептичного засобу з доведеною ефективністю.
Своєчасна корекція вагінальних виділень є важливим кроком на шляху профілактики цервікальних неоплазій. Але доволі складно розібратися в тонкощах діагностики та корекції вагінальних виділень. Як уникнути помилок?
Отримуйте відповіді на складні запитання в рамках конференції, де ми детально і всебічно розглянемо всі аспекти цієї проблематики - від діагностики до лікування.
Обговоримо, зокрема: • Вагінальні виділення: оцінка та лікування у практиці гінеколога; • Засоби діагностики при виділеннях з піхви; • Неінфекційні причини виділень; • Інфекційні (ІПСШ) виділення; • Сучасні алгоритми лікування вагінальних виділень.
Під час конференції буде розіграш трьох цінних подарунків!
Реєструйтеся та приєднуйтесь!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
15:00 - 15:05
Вітальне слово
Сапожак І.М.
15:05 - 15:35
Hyperchromatic Crowded Groups (HCGs) - погляд на цервікальну цитологію під іншим кутом
Боцюн П.М.
15:35 - 16:05
Вплив дисгормональних порушень на формування аномальних вагінальних виділень та інтраепітеліальної неоплазії
Сапожак І.М.
16:05 - 16:45
Найчастіші причини вагінальних виділень, шляхи вирішення
Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
Боцюн Павліна Миколаївна
Завідувачка лабораторії цитоморфологіі CSD LAB, МІАС, асистент кафедри сучасних технологій діагностики та лікування НМУ імені О.О. Богомольця, магістр публічного управління.
Якушина Анастасія Леонідівна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, клінічний консультант CSD LAB.
Акуліна Олена Олександрівна
Доцент кафедри онкології, променевої терапії, онкохірургії та паліативної допомоги ХНМУ.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 29.03. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 31.03 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.