Case challenge.
Цей загадковий пацієнт
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
28.10.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
28.10.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Неврологія, психіатрія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
У неврології найцікавіше – це поставити точний діагноз у складному випадку. Іноді – це майже детективна робота.

У своїй практиці лікарі зазвичай стикаються з такими поняттями як «складний пацієнт» або «загадковий пацієнт» та «важкий діагноз».

Складність роботи лікаря з пацієнтом уповільнює і знижує ефективність процесу пізнання суті захворювання та не дозволяє досягти очікуваного результату лікування в бажані терміни. Симптоми неврологічного захворювання можуть з’являтися і зникати або не відповідати типовій для хвороби моделі. З цим можуть бути пов’язані складнощі діагностики. Фактично на кожному етапі взаємодії лікаря та неврологічного пацієнта виникають ситуації, обтяжені різними чинниками – особистісними, нозологічними та/або коморбідністю.

Невролог завжди був тим фахівцем, який міг вислухати історію пацієнта та поставити діагноз. Клінічна проникливість та інтуїція є неодмінною навичкою, що допомагає в роботі з «загадковими» пацієнтами. Поява нових діагностичних тестів зробила цю навичку ще більш важливою, оскільки дала можливість ідентифікувати ураження або захворювання, які раніше не виявлялися.

Наполегливо рекомендуємо взяти участь у цьому майстер-класі! Адже це шанс розглянути й проаналізувати разом з провідними експертами з неврології унікальні причини, що роблять діагноз та пацієнта «складними».

Формат «Case challenge» якнайкраще дозволить лікарям поринути у конкретні клінічні ситуації ведення складних неврологічних пацієнтів.

Отже, обговорюватимемо:
• Модель ефективної роботи зі складними пацієнтами;
• Складнощі діагностики в неврологічній практиці;
• Аналіз соматичного та психічного статусу;
• Тонкощі диференціальної діагностики;
• Маршрут складного пацієнта;
• Інтерпретація результатів досліджень;
• Сучасні клінічні рекомендації;
• Можливості мінімізації кількість лікарських помилок.

Реєструйтеся та отримуйте практично орієнтовану інформацію!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Селюк Ольга Вікторівна
    Підполковник медичної служби, старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, доктор філософії.
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.
співпраця заради найкращих результатів
ПАРТНЕРАМ