Гострий та рецидивуючий цистит. Питання та відповіді
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
27.11.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
27.11.2023
13:00 - 15:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Урологи, терапевти та сімейні лікарі
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Цистит – досить підступний патологічний стан. Хоча сьогодні існують ефективні препарати для його лікування, він рецидивує з разючою частотою. Біль унизу живота, відчуття різі, часті позиви до сечовипускання – усі ці неприємні симптоми погіршують якість життя пацієнтів та збільшують кількість випадків тимчасової непрацездатності, що зумовлює соціально-економічну значущість захворювання.

У повсякденній практиці не буває двох однакових пацієнтів – кожен має свою історію життя та хвороби, індивідуальні особливості та коморбідність. Тож, чи реально стандартизувати всі діагностичні та лікувальні підходи?

Що ж, спробуємо зруйнувати стереотипи та розширити свою ерудицію разом з досвідченим сексологом-адрологом, доктором медичних наук Юрієм Миколайовичем Гурженком.

Долучайтесь до сесії запитань та відповідей, в якій обговоримо:

• Методи та алгоритми діагностики гострого та рецидивуючого циститу;
• Правильну інтерпретацію результатів лабораторних досліджень;
• Вибір тактики медикаментозного лікування циститу;
• Як розставити акценти щодо профілактики рецидивів.

Реєструйтесь і ставте свої запитання експерту!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Гурженко Юрій Миколайович
    Доктор медичних наук, професор, лікар вищої кваліфікаційної категорії, сексопатолог, головний науковий співробітник відділу сексопатології та андрології, член Європейської асоціації урологів, член Європейської асоціації сексуальної медицини.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 28.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 29.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.