Менопаузальний остеопороз – межі взаємодії гінеколога та ревматолога
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
27.11.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
27.11.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гінекологи, ревматологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Остеопороз дуже негативно впливає на якість і тривалість життя людини. На жаль, поширеність захворюваності зростає у всьому світі. Це обумовлено багатьма причинами – постаріння населення, ціла низка хронічних захворювань тощо. Але одну з причин можна вважати позитивною – краща, ніж раніше, діагностика, яка дозволяє виявити остеопороз на ранніх стадіях.

За даними ВООЗ, унаслідок хвороби лише в країнах ЄС щодня трапляється близько 1700 переломів, і, як не прикро, кількість остеопоротичних переломів має тенденцію до зростання.

До провідних факторів ризику розвитку остеопорозу є жіноча стать, особливо у період менопаузи, вік старше 60 років. Саме жінки старших вікових груп у менопаузальному періоді складають найбільшу групу пацієнтів з остеопорозом.

Обізнаність лікарів різних спеціальностей щодо остеопорозу – ключ до раннього виявлення пацієнтів із високим ризиком переломів та раннього втручання з використанням ефективних методів профілактики та лікування хвороби.

Пацієнти з остеопорозом можуть опинитися в полі зору різних фахівців, але лікуванням традиційно займаються ортопеди-травматологи, ревматологи та гінекологи.

Наш захід – це розмова про найважливіше в проблематиці остеопорозу з позиції гінеколога і ревматолога.

Долучайтесь до обговорення:
• Світових трендів збереження здоров’я жінок старшого віку;
• Факторів ризику розвитку менопаузального остеопорозу
• Клінічних проявів остеопорозу;
• Можливостей інструментальної та лабораторної діагностики;
• Сучасних алгоритмів медикаментозної та немедикаментозної терапії менопаузального остеопорозу;
• Принципів профілактики зниження мінеральної щільності кісткової тканини та втрати м’язової маси у менопаузальному періоді життя жінок.

Реєструйтесь!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Єгудіна Єлизавета Давидівна
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
  • Яшина Олена Григорівна
    Лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 29.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 30.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.