Case challenge.
Загадки головного болю
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
27.10.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
27.10.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Головний біль – проблема настільки актуальна для людства, що для її розв’язання учені та клініцисти об’єднуються у міжнародні та регіональні спільноти, товариства, федерації тощо. Крім того, існує чимало громадських організацій, що представляють інтереси пацієнтів. Що й не дивно, коли 70% населення розвинутих країн скаржаться на епізодичний або хронічний головний біль.

Цефалгія може бути провідною, а іноді і єдиною скаргою при більш ніж сорока різних захворюваннях. Часто, встановлення остаточного діагнозу – це довгий складний шлях, який лікар долає разом з пацієнтом.

Тому, не упустіть можливості дізнатися новітні дані щодо лікування головного болю, відвідавши наш захід. Його мета – залучити до обговорення цієї проблеми щонайбільше лікарів різних спеціалізацій.

В ході обговорення експерти проведуть розбір складних клінічних випадків та дадуть відповіді на запитання щодо класифікації головного білю, про те які методи використати, щоб не помилитися у її визначенні й про те, чи може лікар загальної практики самостійно диференціювати вид головного болю?

Зокрема, сфокусуємось на темах:
• Сучасні міжнародні основи діагностики цефалгій;
• План діагностичного пошуку у пацієнтів зі скаргою на головний біль;
• Проблеми, що можуть виникати в процесі діагностики головного болю у практиці лікаря;
• Роль додаткових методів досліджень у діагностиці головного болю;
• Принципи ведення пацієнтів із найбільш поширеними формами головного болю.

Реєструйтесь та приєднуйтесь!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Програма

Розклад майстер-класу

17:00 - 17:05
Вітальне слово
КОПЧАК О.О.
17:05 - 17:50
Пацієнт з головним болем: чи завжди діагноз на поверхні?
КОПЧАК О.О.
17:50 - 18:35
Як зберегти ментальне здоров’я в бурхливому потоці залежності від воєнного часу
СЕЛЮК О.В.
18:35 - 19:00
Фінальна дискусія

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 29.10. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 30.10 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.