Case challenge. Поліморбідний пацієнт в практиці гастроентеролога та ендокринолога
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
27.07.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
27.07.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гастроентерологи, ендокринологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст семінару
Поліморбідність пацієнтів – невичерпна й дуже важлива проблема будь-якої медичної спеціалізації. Адже такі стани – це завжди необхідність пошуку нестандартних діагностичних та терапевтичних рішень.

Це вимагає від лікаря великої ерудиції та добре розвиненого клінічного мислення.

Коли перед Вами такий пацієнт, окрім рекомендацій, керівництв, клінічних настанов тощо потрібно бути обізнаним з результатами сучасних наукових досліджень, новітніми діагностичними та лікувальними методами, заснованими на принципах доказовості та мультидисциплінарності.

Ми вже розбирали аспекти діагностики та лікування хворих з гастроентерологічною патологією, обтяженою відразу декількома супутніми захворюваннями.

Запрошуємо Вас продовжити обговорення історії складного поліморбідного пацієнта.

Як уникнути поліпрагмазії й поліфармації у такій ситуації? Як врахувати та зменшити сумарні ризики ускладнень основного та супутніх захворювань?

Це знову буде історія з реальної практики.

Цього разу приділимо увагу особливостям лікування цукрового діабету у пацієнтів зі складною коморбідною патологією.

Модератор дискусії – Бака Олена Михайлівна.

Запрошені експерти – Пінський Леонід Леонідович та Соколова Любов Костянтинівна.

В рамках зустрічі разом з експертами проаналізуємо клінічний кейс: пацієнт потрапив до клініки в тяжкому стані з підозрою на онкозахворювання.
• Які хронічні захворювання у хворого на цукровий діабет 2 типу було виявлено під час обстежень?
• Які діагностичні припущення розглядалися?
• Які дообстеження знадобилися?
• Яку тактику лікування було обрано для нього?

Щодо всіх цих питань, Ви почуєте експертну думку провідних спеціалістів в галузі гастроентерології, ендокринології та клінічної фармакології.

Таке не можна пропустити! Реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • Соколова Любов Костянтинівна
    Доктор мед. наук, ст. наук. cпівробітник, керівник відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
  • Пінський Леонід Леонідович
    Заслужений діяч науки і техніки України, д.мед.н., професор кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, м. Київ.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 29.07. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 30.07 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.