На артеріальну гіпертензію (АГ) страждає приблизно мільярд людей по всьому світі. Вона вважається одною з основних причин захворюваності та смертності.
Для прогнозу та вибору тактики лікування визначну роль відіграють фактори, що визначають тяжкість АГ.
Так, велике значення має оцінка загального серцево-судинного ризику, ступінь якого залежить від показників артеріального тиску, а також наявності або відсутності супутніх факторів ризику, ураження органів-мішеней та асоційованих з АГ клінічних станів.
Який кейс-менеджмент є ефективним в лікуванні таких пацієнтів?
Про це будемо говорити на конференції, де разом з мультидисциплінарною командою спікерів зануримося в проблематику ведення пацієнтів з АГ.
Детально під час конференції: • Продумаємо та сплануємо маршрут пацієнта з АГ: з чого почати?; • Зробимо акцент на ревізії соматичного статусу та оцінці загального серцево-судинного ризику; • Дізнаємося більше про характер ураження органів мішеней та метаболічні підходи в лікуванні АГ; • Обговоримо алгоритми скринінгу метаболічних порушень хворих на АГ; • Визначимось з тактикою лікування та профілактикою ускладнень.
Зустріч стане інтегрованим майданчиком для навчання та обміну знаннями.
Завідувач кафедри сімейної медицини ФПДО фармакотерапії ЛНМУ ім. Данила Галицького, професор, д. мед. наук.
ЖЕРДЬОВА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій».
КУШНІРЕНКО СТЕЛЛА ВІКТОРІВНА
Завідувачка кафедри нефрології та нирковозамісної терапії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор.
Селюк Мар’яна Миколаївна
Професор кафедри терапії Української військово - медичної академії.
Лашкул Дмитро Андрійович
Лікар-кардіолог, д.мед.н., професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.
ГОЛОВАЧ ІРИНА ЮРІЇВНА
Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
Осовська Наталія Юріївна
Д.м.н., професор, завідувач кафедри терапії з курсом загальної практики і сімейної медицини Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова.
БАКА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
ОРЛИК ОЛЬГА СЕРГІЇВНА
К.мед.н., лікарка-ендокринолог, дієтолог. Членкиня BDA (British Dietetic Association). Провідна наукова співробітниця відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій».
ПОГОРЕЦЬКИЙ ЮРІЙ НЕСТОРОВИЧ
К.мед.н., Президент Української Асоціації Медицини Сну, головний лікар Лабораторії Сну, лікар-кардіолог, сомнолог.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 21:00 29.06. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 30.06 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.