Подагра. Діагностика та стратегія лікування
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
26.04.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
26.04.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ревматологія, ортопедія і травматологія, рентгенологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
За результатами аналізу звернень по невідкладну медичну допомогу у зв’язку з ураженням суглобів, у 9% – це напад подагри. Серед загальної кількості ревматологічних пацієнтів, хворих на подагру збільшилося останнім часом до 7-8%.

Подагра – важлива проблема не лише для ревматології, а й для інших галузей медицини через високу поширеність хвороби серед населення працездатного віку та ранній розвиток ускладнень й інвалідизацію хворих. Тож настороженість щодо подагри повинні мати всі лікарі.

Проблеми усунення гострої подагричної атаки, вибір комплексної терапії для тривалого лікування хронічної форми захворювання, визначення стратегії при веденні хворого, лікування супутньої патології у пацієнтів з подагричним артритом тощо вимагають поглибленого ознайомлення з сучасними клінічними дослідженнями та рекомендаціями. Це дозволить обґрунтувати показання до початку патогенетичної терапії, визначити її тривалість та регулярність, а також вибрати найбільш ефективні методи лікування, мінімізувавши побічні ефекти.

Отже, якщо Вам доводилося натрапляти на труднощі діагностики та проблемами лікування подагри й вам потрібні відповіді чому так?

Ви можете отримати їх на майстер-класі, на який ми вас запрошуємо. Тут будуть представлені традиційні й інноваційні методи діагностики та схеми використання різних груп препаратів для терапії подагри та багато іншої корисної інформації.

Зокрема:
• Сучасні уявлення про подагру;
• Знання з диференційної діагностики;
• Можливості оптимізації стратегії лікування з позиції ефективності та безпеки;
• Алгоритми ведення хворих на подагру, що ґрунтуються на сучасних стандартах;
• Сучасні тренди у лікуванні подагри, що ґрунтуються на позиціях доказової медицини.

Реєструйтесь! Ці знання необхідні вам вже зараз!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Єгудіна Єлизавета Давидівна
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
  • Трипілка Світлана Анатоліївна
    Кандидат медичних наук, доцент, головний спеціаліст з ревматології ДОЗ Харківської ОДА, ревматолог вищої кваліфікаційної категорії Обласної клінічної лікарні.
  • Гоменюк Олена Сергіївна
    Лікар-рентгенолог М24.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.