КОМОРБІДНИЙ ПАЦІЄНТ У НЕВРОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
25.07.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
5 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
25.07.2023
14:00 - 20:15
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, психіатри, сімейні лікарі, терапевти, ендокринологи та ревматологи
Детальніше
про тему
зміст конференції
Коморбідність в неврологічній практиці – вкрай важлива проблема. Адже у пацієнтів неврологічного профілю нерідко діагностується від 4 до 8 інших захворювань, що належать до компетенції різних медичних спеціалізацій.

При виборі лікування хворих з коморбідною патологією необхідно враховувати наявні плейотропні ефекти препаратів, що призначаються. Це не лише сприятиме ефективному лікуванню, а й знизить ризики поліпрагмазії.

Для кращого розуміння стану коморбідності в неврологічній практиці, а також факторів і механізмів, що стоять за патологією, необхідно розібратись у тонкощах проблеми, а потім ці знання втілити в успішну терапію.

Якщо ви прагнете цього, приєднуйтесь до конференції та використайте можливість разом з провідними експертами:
• Обговорити сучасний погляд на коморбідну неврологію та розв’язати питання подолання коморбідності;
• Розглянути алгоритми менеджменту неврологічних пацієнтів з коморбідною патологією з позиції доказової медицини;
• Зосередитися на діагностиці та лікуванні поширених коморбідних станів, зокрема фіброміалгії;
• Дізнатися про сучасні підходи в лікуванні коморбідних пацієнтів з хронічною ішемією мозку.

Бажаєте приєднатися, реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • Тріщинська Марина Анатоліївна
  Провідний експерт-невролог, доктор медичних наук, професор, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
 • Свиридова Наталя Костянтинівна
  Професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
 • Копчак Оксана Олегівна
  Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
 • Єгудіна Єлизавета Давидівна
  Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
 • Селюк Ольга Вікторівна
  Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
 • Жердьова Надія Миколаївна
  Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій».
 • Міщенко Тамара Сергіївна
  Завідуюча кафедрою неврології, психіатрії та наркології, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік відділення охорони психічного здоров’я академії вищої освіти України, заступник голови Української асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України, віце-президент Української асоціації боротьби з інсультом.
 • Погорецький Юрій Несторович
  К.мед.н., Президент Української Асоціації Медицини Сну, головний лікар Лабораторії Сну, лікар-кардіолог, сомнолог.
 • ХАУСТОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  Доктор медичних наук, професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. А.А. Богомольця. Магістр соціології управління та PR. Лікар-психіатр вищої категорії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 27.07. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 28.07 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.