Захворювання печінки: від помилок до рішень
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
25.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
25.06.2024
14:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Гастроентерологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія, хірургія, рентгенологія
Детальніше
про тему
зміст конференції
Проблема уражень печінки є однією з основних та складних у гастроентерології. Хронічні гепатити включають широкий спектр нозологічно самостійних форм – дифузних запальних захворювань печінки різної етіології.

Основними етіологічними факторами визнано інфікування гепатотропними вірусами, вплив ксенобіотиків та метаболічні порушення.

Але у низці випадків етіологія захворювання залишається невідомою (як, приміром, аутоімунний гепатит), або ж сучасні методи досліджень неспроможні уточнити причини їх розвитку.

Більшість з хронічних захворювань печінки протягом багатьох років не дають про себе знати жодним симптомом, яскраву клінічну картину ми бачимо лише на пізніх стадіях хвороби. А деякі захворювання печінки на певному етапі свого розвитку набувають загальних клінічних та морфологічних ознак, що потребує проведення ретельної диференційної діагностики.

Недостатні знання клінічних особливостей, тонкощів диференційної діагностики часто призводять до помилок в практиці лікарів.

Єдиною гарантією від помилок є знання. Тож, приєднуйтесь до конференції, основною метою якої є презентація та обговорення сучасних методів діагностики, розбір поширених лікарських помилок, останніх тенденцій у лікуванні захворювань печінки.

Зосередимось на наступному:
• Труднощі та помилки у діагностиці та лікуванні захворювань печінки;
• Фактори підвищеної чутливості печінки до медикаментозних препаратів;
• Актуальні питання менеджменту пацієнтів з захворюваннями печінки, відповідно до чинних міжнародних та національних рекомендацій;
• Жировий гепатоз – хвороба ближче, ніж здається;
• Неалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП): сучасні можливості діагностики та лікування;
• НАЖХП: новий погляд на аспекти коморбідності;
• Оптимальні клініко-фармакологічні підходи до медикаментозного лікування захворювань печінки;
• Аутоімунний гепатит: як уникнути помилок.

Зареєструйтеся зараз, щоб не пропустити важливого!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • Сорока Денис Юрійович
  Лікар-рентгенолог мережі центрів КТ та МРТ діагностики М24.
 • Бака Олена Михайлівна
  Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
 • Плегуца Олександр Іларійович
  К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
 • Хорєвіна Катерина Миколаївна
  Завідувач діагностичного відділення ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», молодший науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 25.06. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 27.06 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.