Неврологія, психіатрія, акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, офтальмологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
У всьому світі розсіяний склероз (РС) залишається серйозною медичною проблемою й найпоширенішим неврологічним захворюванням. Значущості цій проблемі додає ще й той факт, що захворювання уражає та доволі швидко призводить до інвалідності в основному осіб активного репродуктивного та працездатного віку. Сьогодні з РС у світі живуть понад мільйон людей.
РС – хронічне захворювання центральної нервової системи, яке уражає мієлінові оболонки нервових волокон головного та спинного мозку. За сучасними уявленнями, це імунно-опосередкована патологія – імунна система людини помилково розпізнає та атакує клітини здорової тканини ЦНС.
Поширеність РС значною мірою обумовлена розмаїттям клінічних проявів, складністю патогенезу, непередбачуваністю перебігу та доволі швидким набуттям інвалідності.
Останнім десятиліттям основні дослідження щодо проблеми РС були спрямовані на вивчення його імуногенезу та патогенетичних механізмів прогресування. Це призвело до суттєвої зміни поглядів фахівців на перспективи терапії РС та створення нових патогенетичних терапевтичних підходів до лікування.
З огляду на значущість проблеми, лікування та діагностика РС – предмет постійних досліджень світової медицини. Завдяки цьому у терапевтичну практику вже впроваджено чимало інноваційних методів, зокрема із застосуванням гемопоетичних стовбурових клітин (ГСК) – метод аутологічної трансплантації ГСК тощо.
Отже, які інновації щодо діагностики, лікування та реабілітації людей з РС з’явилися останнім часом? Які з нових та перевірених часом методів варто взяти на озброєння до своєї лікарської практики?
Ці та багато інших питань обговорюватимемо під час науково-практичної конференції, до участі в якій вас радо запрошуємо!
Буде цікаво й корисно дізнатися про: • Інновації в діагностиці РС; • Сучасні уявлення про патогенез РС; • Варіанти перебігу РС; • Доступні сьогодні превентивні заходи; • Сучасні алгоритми терапії РС; • Місце та роль лікарів різних медичних спеціалізацій в процесі ведення пацієнта з РС.
Буде надзвичайно цікаво! Реєструйтесь!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
09:55 - 10:00
Вітальне слово
НЕГРИЧ Т.І.
10:00 - 10:40
РС: симптоматична терапія – розставляємо акценти
НЕГРИЧ Т.І.
10:40 - 11:40
Вагітність та розсіяний склероз: точка зору невропатолога
КОПЧАК О.О.
11:40 - 12:00
Практичний досвід застосування ХМТ при РС. У фокусі анти - CD 20
Katrin Gross-Paju
12:00 - 12:30
Вакцинація при РС: чим? І коли?
НЕГРИЧ Т.І.
12:30 - 13:00
Нутрітивна підтримка та фізична активність при РС: міфи та реальність
КОПЧАК О.О.
13:00 - 13:30
Репродуктивне здоров’я жінок з РС: практичні рекомендації для лікарів-неврологів
НЕГРИЧ О.І.
13:30 - 14:00
Офтальмологічні прояви системної демієлінізації: співпраця між невропатологом та офтальмологом
Доктор медичних наук, професор,член НТШ ЛНМУ ім. Данила Галицького, член УЛТ у м. Львові, член КЕК Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, член атестаційної комісії Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, член етичної комісії ЛНМУ ім. Данила Галицького та КНП ЛОР ЛОКЛ, голова Львівського обласного товариства неврологів, експерт МОЗ з неврології, експерт ДОЗ ЛОДА з неврології.
Копчак Оксана Олегівна
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
НЕГРИЧ ОКСАНА ІГОРІВНА
К.мед.н., лікар акушер-гінеколог, асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
KATRIN GROSS-PAJU
MD, PhD, Head of Neurology and Psychiatry Clinic at West-Tallinn Central Hospital, neurologist at Astra Clinic, Senior Researcher at Tallinn University of Technology Department of Health Technologies.
САРАХМАН ДМИТРО МАР’ЯНОВИЧ
Лікар-офтальмолог, офтальмохірург.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 25.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 27.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.