Ортопедія і травматологія, ревматологія, неврологія, хірургія, загальна практика - сімейна медицина, терапія, фізична та реабілітаційна медицина, рентгенологія
Детальніше про тему
зміст конференції
Анатомічна будова кисті – одна з найскладніших, тому вона схильна до багатьох захворювань і травм. Патології кисті та променевозап’ясткового суглобу порушують тонку сенсомоторну функцію під час повсякденної діяльності та уражають велику кількість людей.
Виявлення та кількісна оцінка моторних дефіцитів мають вирішальне значення для покращення діагностики та лікування. Дослідження передових методів аналізу руху показали потенціал ідентифікації тонких кінематичних змін, пов’язаних із патологічними станами рук, які неможливо виявити за допомогою традиційних підходів. Інноваційні методи діагностики можуть дати додаткове розуміння функціональних порушень і визначити напрямки лікування.
Запрошуємо Вас взяти участь у конференції, де Ви зможете ознайомитись з сучасними дослідженнями та інноваційними методами лікування патологій кисті та променевозап’ясткового суглобу. Наші спікери ознайомлять Вас з новітньою інформацією щодо ефективних та удосконалених варіантів діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів з патологією кисті та променевозап’ясткового суглобу.
Програма конференції включатиме такі теми: • Усунення травматичних ушкоджень та лікування травм; • Артрит та вроджені захворювання; • Зниження болю та відновлення функції руки та зап’ястка; • Інноваційні технології в діагностиці та лікуванні.
Реєструйтесь та запрошуйте колег!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
14:00 - 14:05
Вітальне слово
ПЛЕГУЦА О.І.
14:05 - 14:35
Помилки та ускладнення в лікуванні захворювань та пошкоджень зап’ястка
СТРАФУН С.С.
14:35 - 15:05
Що нового в хірургічному лікуванні переломів ДЕМ променевої кістки
Компресійно-ішемічні нейропатії (тунельні синдроми) верхньої кінцівки: як діяти?
СТРАФУН С.С.
16:05 - 16:35
Переломи верхньої кінцівки в практиці ортопеда-травматолога: огляд клінічних випадків
КОВАЛЕНКО О.О.
16:35 - 17:05
Посттравматичний остеоартрит: механізми виникнення та стратегії стримування
ГОЛОВАЧ І.Ю.
17:05 - 17:35
Комплексний регіонарний больовий синдром 1 типу /КРБС1/ після травм в ділянці променево-зап‘ясткового суглоба та кисті. Стратегії діагностики та лікування
БУР’ЯНОВ О.А.
17:35 - 18:05
Фізична та медикаментозна реабілітація пацієнтів з остеоартритом суглобів кисті
ГОЛОВАЧ І.Ю.
18:05 - 18:35
Сучасні неінвазивні методи лікування остеоартриту суглобів кисті та променевозап’ясткового суглобу
БЛОНСЬКИЙ Р.І.
18:35 - 19:05
Клінічний калейдоскоп та візуалізаційна діагностика патології кисті в ревматологічній практиці
ГОЛОВАЧ І.Ю.
19:05 - 19:35
Ворожіння по кисті - ревматолог в дії
ЄГУДІНА Є.Д.
19:35 - 20:05
Сучасні аспекти відновного лікування пошкоджень кисті
К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
Головач Ірина Юріївна
Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
Блонський Роман Іванович
Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії №2 КМУ, провідний науковий співробітник клініки спортивної та балетної травми, лікар спортивної медицини, ортопед-травматолог вищої категорії.
Коваленко Олександр Олександрович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог клініки реабілітації інституту травматології та ортопедії НАМН України.
Єгудіна Єлизавета Давидівна
Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
Бур’янов Олександр Анатолійович
Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Саченок Неллі Борисівна
Лікар-рентгенолог М24.
Страфун Сергій Семенович
Доктор медичних наук, професор, член-корреспонде́нт НАМНУ, заслужений лікар України, ортопед-травматолог вищої категорії.
Тимошенко Сергій Вікторович
К.мед.н., провідний науковий співробітник Інституту Травматології та Ортопедії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 25.04. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 27.04 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.