Case challenge.
Неврологічні «маски» соматичної патології
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
25.03.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
25.03.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Неврологія, психіатрія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Один із напрямків у біології та медицині - нервизм, визнає чільну роль нервової системи у життєдіяльності організму як у нормі, так і при розвитку патологічних станів. Ідеї нервизму виникли в результаті узагальнення великої кількості експериментальних та клінічних фактів. Вони дозволили, зокрема, значно розширити наявні раніше уявлення про патогенез багатьох соматичних захворювань – гіпертонічної та виразкової хвороби, гіпертиреозу тощо.

Однак логічним є й твердження про те, що так само як нервова система впливає на стан внутрішніх органів, так і стан внутрішніх органів впливає на діяльність нервової системи. Це уявлення є основою клінічного напряму — соматоневрології.

Неврологічні синдроми (НС) супроводжують практично всі захворювання внутрішніх органів. Вони розвиваються, як правило, на тлі соматичного захворювання і можуть на певний час маскувати його прояви. У низці випадків гострі захворювання внутрішніх органів (гепатит, панкреатит, інфаркт міокарда, тромбоемболія легеневої артерії тощо) дебютують з НС, що дуже ускладнює діагностику.

Приєднуйтесь до нашого заходу, якщо прагнете розібратись у питанні які соматичні захворювання ховаються під «масками» НС. Формат заходу Case challenge передбачає розбір клінічних випадків, тож ви отримаєте максимум користі.

Зокрема, розглядатимуться такі питання:
• Патогенез неврологічних проявів соматичних захворювань;
• Поширені НС при захворюваннях внутрішніх органів;
• Діагностика НС при соматичних захворюваннях;
• Принципи ведення пацієнтів.

Зареєструйтесь зараз!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.