Case challenge.
Тактика ведення пацієнта з ожирінням на етапах консервативного та хірургічного лікування. Печінка в центрі уваги
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
24.10.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
24.10.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гастроентерологи, психіатри, сімейні лікарі, терапевти та хірурги
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Пандемія ожиріння триває багато років поспіль. Ця глобальна проблема вплинула на мільйони людей й призвела до серйозних медичних, соціальних та економічних негараздів.

Сьогодні ожиріння розглядається як хронічна хвороба, що прогресує та має тяжкі наслідки. Першою удар приймає печінка, але страждають усі органи та системи людини, тож лікування завжди потребує мультидисциплінарного індивідуального підходу до кожного випадку.

Приєднуйтесь до зустрічі у форматі «Case Challenge». Обміняємось ідеями, знаннями, дізнаємось про інновації у сфері боротьби з ожирінням.

І найцікавіше – разом з експертами проаналізуємо клінічні кейси з практики консервативного та хірургічного лікування ожиріння.

Отже, «Case Challenge» – це можливість:
• Отримати інформацію щодо останніх досліджень ожиріння від провідних спеціалістів;
• Дізнатись про виклики та перспективи лікування ожиріння;
• Відкрити для себе інноваційні стратегії терапії та профілактики ожиріння;
• Дізнатись все про превентивні заходи: які з них ефективні, а які – лише марнування часу.

Реєструйтесь! Ці знання знадобляться у вашій практиці!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • Плегуца Олександр Іларійович
    К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
  • Чабан Олег Созонтович
    Професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, професор, доктор медичних наук, Академік Академії Наук Вищої Освіти України.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 26.10. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 28.10 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.