Акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Часто незапланована і небажана гестація, асоційована з високими акушерськими та перинатальними ризиками. Саме тому надійна контрацепція критично важлива для пацієнток. Вибір оптимального протизаплідного засобу має враховувати можливість полегшення вазомоторних і генітоурінарних розладів, які значуще знижують якість життя, вплив на серцево-судинну та нервову системи, кісткову тканину.
Призначаючи контрацептиви, клініцисти повинні бути впевненими не лише у надійності їхньої протизаплідної дії та лікувальних ефектах, а й у безпеці.
Сьогодні вимоги до ефективного консультування з питань планування сім’ї зросли у зв’язку зі зміною соціального статусу жінки в суспільстві, доступністю медичної інформації, розширенням спектра методик контрацепції.
Завдання лікаря-гінеколога виявити: ступінь поінформованості жінки, якість інформації щодо питань планування сім’ї, страхи і сумніви щодо ефективності методу та його впливу на здоров’я, задоволеність попереднім досвідом використання контрацепції.
Лікар не може й не повинен одноосібно вибирати спосіб контрацепції – останнє слово належить жінці. Проте, як кваліфікований фахівець, він може підвести пацієнтку до розгляду найоптимальнішого у медичному сенсі методу.
Якщо ви бажаєте розширити свої знання у сфері планування сім’ї, запрошуємо взяти участь у конференції, де експерти в галузі акушерства і гінекології обговорять наступні питання: • Сучасні методи контрацепції: показання, особливості призначення; • Індивідуалізація вибору контрацептива: оцінка переваг, показань, можливих ризиків та побічних ефектів; • Потенційна користь гормональних контрацептивів; • Контрацепція при ожирінні: чи є особливість; • Лікувальні аспекти оральних контрацептивів; • Критерії прийнятності під час вибору варіанта гормональної контрацепції; • Ендокринна патологія та вибір контрацепції; • Версії та контраверсії гормональної контрацепції при ендометріозі.
Реєструйтеся та запрошуйте колег!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
15:00-15:05
Вітальне слово
Косей Н.В.
15:05-15:35
«Гормональна контрацепція для «стартерів», на що звернути увагу?»
Косей Н.В.
15:35-16:05
«Контрацепція для жінок 40+: про що говорять клінічні рекомендації»
Регеда С.І.
16:05-16:35
«Простагландиновий шторм при дисменореї. Як втримати?»
Яшина О.Г.
16:35-17:05
«КОК: як покращити комплаєнс?»
Дубоссарська Ю.О.
17:05-17:35
«Основні акценти вибору контрацепції при хронічних рецидивуючих вагінітах»
Сапожак І.М.
17:35-18:05
«Українське TANGO як увертюра до створення національного стандарту з лікування АВВ»
Жабченко І.А.
18:05-18:35
«Важливі акценти в спостереженні за пацієнтками з ВМЗ та запальними процесами органів малого тазу»
Сапожак І.М.
18:35-19:05
«За межами звичного: альтернативна гормональна контрацепція»
Доктор медичних наук, професор, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, завідувач відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Сапожак Інна Миколаївна
Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
ПАВЛОВА КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики, член міжнародної асоціації гінекологічної ендокринології (ISGE).
Яшина Олена Григорівна
Кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, провідний спеціаліст клініки «Медіком» та Інституту планування сімʼї, м. Київ.
Регеда Світлана Іванівна
К.м.н., завідувач гінекологічного відділення «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України, заслужений лікар України.
Дубоссарська Юліанна Олександрівна
Д.мед.н., професор, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Дніпровського державного медичного університету.
Жабченко Ірина Анатоліївна
Д.мед.н., професор, Керівник наукового відділенням патології вагітності та пологів ДУ «Всеукраїнський центр материнства та дитинства НАМН України».
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 24.09. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 26.09 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.