Case challenge.
Мультидисциплінарний підхід до лікування тривожного пацієнта
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
23.10.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
23.10.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Неврологія, психіатрія, гастроентерологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Тривога є скрізь, і майже кожен знає, що це таке, і страждав від неї. Проте для фахівця вона є заплутаною і складною темою, в якій психологічні та фармакологічні теорії та методи лікування постійно стикаються, створюючи велику невизначеність щодо її класифікації та причин виникнення.

Відомо, що тривожний розлад є поширеним коморбідним станом при різних соматичних захворюваннях. Проблема полягає в тому, що симптоми тривожності та соматичних захворювань перетинаються, і це ускладнює діагностику. Тому обов’язок лікарів-соматиків - розпізнавати симптоми тривожного розладу (ТР) у своїх пацієнтів, зменшувати їхню тривожність і скеровувати на психіатричне лікування, якщо це показано.

Як для пацієнтів з ТР, так і для фахівців у сфері психічного здоров’я багато переваг є у мультидисциплінарному підході до лікування.

Першою чергою, - це можливість комплексного, цілісного погляду на потреби пацієнта, а також наявність у спеціалістів різних напрямків медицини знань та навичок, що допомагають подолати складності діагностики та лікування.

Дані досліджень підтверджують, що створення мультидисциплінарної команди є найефективнішою формою надання послуг в охороні психічного здоров’я.

Тому, не упустіть можливості отримати унікальні знання та досвід з цієї проблематики!

Провідні експерти у форматі Case challenge представлять та проаналізують разом з аудиторією приклади з реальної клінічної практики та обговорять стратегію лікування ТР з фокусом на мультидисциплінарний підхід.

Приєднавшись до обговорення, ви дізнаєтесь:
• Класифікацію ТР і концепції виникнення тривоги;
• Сутність клінічних ознак ТР;
• Діагностичні критерії тривожних станів;
• Загальні принципи обстеження при ТР;
• Психосоматичні маски тривоги;
• Мультидисциплінарну модель лікування ТР.

Приємний бонус! Всі зареєстровані учасники зможуть взяти участь у розіграші цінних подарунків від ТМ ШОНЕН. Будьте проактивні, і успіх вам гарантовано!

Заглиблюємося в новітні знання та обмірковуємо сучасні алгоритми лікування!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.
співпраця заради найкращих результатів
ПАРТНЕРАМ