БЕЗ БАЛІВ БПР
СЕРТИФІКАЦІЯ:
ОНЛАЙН
ФОРМАТ:
23.05.2025
ДАТА:
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
Case challenge.
Васкуліти у ревматології: клінічні кейси у світі оновлення рекомендацій
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
23.05.2025
13:00 - 15:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ревматологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
У ревматологічній практиці васкуліти посідають особливе місце. Це – складна і багатогранна група захворювань, які потребують високої клінічної пильності, мультидисциплінарного підходу та ґрунтовного знання сучасних стандартів ведення пацієнтів з такою патологією.

З оновленням міжнародних рекомендацій (зокрема EULAR та ACR 2022–2023) відбулися суттєві зміни в підходах до ведення пацієнтів із васкулітами. Вони враховують новітні досягнення у вивченні патогенезу, вдосконалення діагностичних підходів і розширення терапевтичних можливостей.

Сучасні клінічні настанови формують нову парадигму ведення васкулітів, яка ґрунтується на доказовій медицині, технологічних інноваціях та персоналізованому підході до кожного пацієнта.

Впровадження цих принципів у щоденну клінічну практику дозволяє підвищити ефективність лікування, зменшити ризики ускладнень та покращити якість життя пацієнтів.

Під час майстер-класу провідні експерти поділяться практичними інструментами, що дозволяють ефективно впровадити сучасні рекомендації у щоденну клінічну практику.
На прикладах реальних клінічних випадків учасники розглянуть актуальні алгоритми діагностики та вибору терапевтичної тактики при різних формах васкулітів.

Ключові теми, що розбиратимемо:
• Нові уявлення про патогенез та цільову терапію васкулітів;
• Клінічна навігація: як вчасно розпізнати васкуліт у пацієнта;
• ANCA-асоційовані васкуліти: клінічні сценарії згідно з рекомендаціями EULAR 2022;
• Роль сучасної візуалізації у ранній діагностиці васкулітів;
• Стандартизовані інструменти оцінки активності захворювання: як їх використовувати ефективно;
• Впровадження рекомендацій у повсякденну практику ревматолога;
• Інтерактив: «від симптомів до діагнозу» — розбір клінічних випадків.

Отже, навчаймося впроваджувати знання у практику!

Активні учасники отримають подарунки від організаторів!

Реєструйтеся та запросіть колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Рекалов Дмитро Геннадійович
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог вищої категорії, засновник «Клініка Ревматології Професора Рекалова» Дніпро-Запоріжжя.
  • СМОЛІНА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
    К.мед.н., лікар-ревматолог вищої категорії.
  • ПРОЦЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    Д.мед.н., професорка, провідний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця, ревматології та терапії, керівник консультативно-діагностичного та лікувального центру рідкісних і фармакорезистентних ревматичних хвороб ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини ім. акад. М.Д. Стражеска НАНУ», лікар-ревматолог вищої категорії.