CASE СHALLENGE.
ЛІКУВАННЯ БОЙОВИХ ПОЛІСТРУКТУРНИХ УШКОДЖЕНЬ КІНЦІВОК ТА ЇХ НАСЛІДКІВ: ХІРУРГІЧНИЙ ТА НЕВРОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
23.02.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
23.02.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Неврологія, ортопедія і травматологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Мінно-вибухові та вогнепальні поранення кінцівок є надзвичайно актуальною проблемою воєнного часу. При вогнепальних пораненнях превалюють поліструктурні травми, як правило, з ушкодженням нервових стовбурів, судин, м’яких тканин та кісток.

Бойова травма кінцівок у сучасній війні є найчастішим ушкодженням, що часто супроводжується дефектом м’яких тканин з високим ризиком інфекційних ускладнень та загрозою втрати кінцівки. Бойові ураження периферичних нервів суттєво відрізняються від таких у мирний час. Першою чергою, тяжкістю ураження, характером процесів відновлення структури та функції нервових стовбурів. Такі травми потребують застосування складніших диференційованих хірургічних підходів.

Для ефективнішого лікування хворих з бойовими ураженнями периферичної нервової системи розробляються та використовуються нові методи реконструктивних втручань, постійно оптимізуються комплекси лікувально-діагностичних заходів.

Приєднуйтесь до заходу у форматі «Case Challenge», який допоможе розібратися в тонкощах проблеми. На прикладах з реальної клінічної практики експерти ознайомлять вас зі своїм досвідом у лікуванні надзвичайно актуальних специфічних бойових поліструктурних ушкоджень кінцівок.

В рамках заходу дізнаємось:
• Класифікацію вогнепальних поранень та механізми пошкодження тканин;
• Алгоритм діагностики переломів та ушкоджень різних структур кінцівок при вогнепальних поліструктурних травмах;
• Принципи ведення пацієнтів з бойовими поліструктурними ушкодженнями кінцівок та перспективні методи комплексної терапії з позиції хірурга та невролога;
• Тактику та методи хірургічного лікування поранених з вогнепальними ушкодженнями кінцівок;
• Організаційні особливості надання спеціалізованої травматологічної допомоги пораненим.

Реєструйтесь зараз!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
  • ЛАКША АРТЕМ АНДРІЙОВИЧ
    Ординатор травматологічного відділення клініки ушкоджень «НВМКЦ ГВКГ», майор медичної служби, к.мед.н., доцент кафедри клінічних дисциплін і медсестринства «Київського міжнародного університету».
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.