Превентивна пацієнтоорієнтована медицина – світовий тренд в охороні здоров’я. Вона ґрунтується на індивідуалізованому підході до людини, акценті на профілактику та прогнозування захворювання, що дозволяє вжити заходів для його запобігання.
В еру прогностичної медицини лікування стає більш персоналізованим, адже маємо більше даних про стан здоров’я пацієнта, завдяки доступу до широкого спектра високоточних досліджень у т.ч. генетичних.
Превентивна медицина використовує біомаркери або фенотипи. Знаючи фенотип захворювання, можна заздалегідь обрати ефективну терапію, знизивши до мінімуму побічні ефекти.
Очевидно, що прогностичний підхід, цілеспрямована профілактика та персоналізація лікування найкраще відповідають потребі збереження здоров’я та життя людей, приносячи цим неоціненну користь суспільству.
Цікаво буде обговорити разом з експертами з різних галузей медицини перспективи таких інноваційних підходів в сучасній медицині. Особливий акцент – впровадження превентивної медицини в практику лікаря.
Сфокусуємо увагу на: • Концепції прогностичної діагностики, цільової профілактики та персоналізації медичних послуг; • Реалізації змін парадигми від реактивної до прогностичної, профілактичної та персоналізованої медицини; • Прогностичному лікуванні метаболічних розладів, серцево-судинних, інфекційних, гінекологічних захворювань та запальних розладів; • Впровадженні принципів превентивної медицини у лікарську практику.
Професор кафедри терапії Української військово - медичної академії.
Жердьова Надія Миколаївна
Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій».
Голубовська Ольга Анатоліївна
Доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
Єгудіна Єлизавета Давидівна
Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
Яшина Олена Григорівна
Лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук.
Головач Ірина Юріївна
Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
Соколова Любов Костянтинівна
Доктор мед. наук, ст. наук. cпівробітник, керівник відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
ГОНЧАРОВА ЯНА Анатоліївна
Лікар-невролог, старший науковий співробітник ДУ «ІНВХ ім. В.К. Гусака НАМН України».
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 24.08. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 25.08 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.