Case challenge.
Стеатотична хвороба печінки. Стратифікація ризиків
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:

21.10.2024

ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
21.10.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Гастроентерологія, ендокринологія, кардіологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Сьогодні спостерігається висока поширеність стеатотичної хвороби печінки (СХП), яка, поряд із метаболічним синдромом та ожирінням, часто асоціюється з іншими кардіометаболічними захворюваннями, такими як цукровий діабет 2-го типу та хронічна хвороба нирок.

Більшість осіб з СХП не мають симптомів, тому значну роль відіграє скринінг для виявлення хвороби на її початковій стадії.

Важливе клінічне значення має стратифікація ризиків оскільки СХП, яку колись вважали відносно доброякісною патологією зі сприятливим прогнозом, пов’язана з підвищеним ризиком смертності.

Нині на підставі сучасних досліджень, а також метааналізів сформовано групи ризику розвитку і прогресування СХП та асоційованих з нею станів, включно з нозологіями, що потребують перехресного скринінгу з оцінкою прогнозу і моніторингу. При цьому необхідно відзначити високий рівень доказовості рекомендацій щодо формування груп всебічного скринінгу з урахуванням метаболічних порушень, серцево-судинних захворювань, змін печінки при ультрасонографічному дослідженні, а також антропометричних характеристик, способу життя та генетичних ризиків.

Якщо вам цікаво дізнатися про останні тенденції в діагностиці та лікуванні СХП, познайомитись зі світовими практиками і порівняти їх з вітчизняними клінічними напрацюваннями, радо запрошуємо вас до професійної дискусії у форматі Case challenge.

У професійному колі разом з експертами обговоримо:
• Патогенез та фактори ризику розвитку і прогресування СХП;
• Сучасні можливості раннього скринінгу;
• Важливість стратифікації ризиків в клінічній практиці;
• Неінвазивні методи діагностики;
• Стратегією ведення пацієнтів згідно з останніми клінічними рекомендаціями.

Реєструйтесь та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • Соколова Любов Костянтинівна
    Доктор мед. наук, ст. наук. cпівробітник, керівник відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
  • Міщенко Лариса Анатоліївна
    Доктор медичних наук, професор, завідувачка відділу артеріальної гіпертензіі та коморбідноі патології ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. Акад. М.Д. Стражеска» НАМН України.
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.
співпраця заради найкращих результатів
ПАРТНЕРАМ