Case challenge.
Психосоматичні прояви в неврологічній практиці
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
21.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
21.06.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Неврологія, психіатрія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
За даними ВООЗ, від 38 до 42% усіх пацієнтів, які відвідують лікарів різних спеціалізацій, можна віднести до групи психосоматичних хворих. Строго кажучи, психосоматичний напрямок не є самостійною медичною дисципліною – це підхід, що враховує різноманітність причин, що спричинили хворобу. Звідси й розмаїття методів та технік, що дозволяють працювати з людиною цілісно, інтегративно.

Чергова зустріч у форматі «Case challenge» має на меті привернути вашу увагу до проблеми психосоматичних розладів у практиці лікаря-невролога.

Маємо констатувати, що у зв’язку із широкою розповсюдженістю депресивних, тривожних та інших психічних розладів доволі часто виникає соматизація цих порушень. При цьому симптоми часто подібні до тих, що виникають при неврологічній патології. Тому особливу увагу слід приділяти диференційній діагностиці.

Не можна виключати й варіанту виникнення психосоматичних розладів у пацієнтів з наявними неврологічними захворюваннями. Адже це може змінити картину хвороби та призвести до помилок в діагностиці та лікуванні.

Розібратися у цих аспектах допоможуть провідні українські експерти. Зокрема, обговоримо:
• Систематизацію та класифікацію психосоматичних феноменів;
• Психосоматичні розлади, з якими найчастіше зустрічається лікар-невролог;
• Найбільш ефективні методи медикаментозної терапії та психотерапії пацієнтів із психосоматичними розладами;
• Новітні дослідження, тренди, передові знання та практики.

Приєднуйтесь та поглиблюйте свої знання!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • КОПЧАК ОКСАНА ОЛЕГІВНА
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • СЕЛЮК ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
    Підполковник медичної служби, старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, доктор філософії.
  • ЧЕРНЕНКО ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
    Підполковник м/с ЗСУ, професор кафедри військової психіатрії та медичної психології ФППК Української військово-медичної академії. Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.