Гормональна реакція молочної залози на стресові впливи: тактика ведення пацієнток
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
20.12.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
20.12.2023
16:00 - 18:10
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гінекологи, сімейні лікарі та терапевти, хірурги та онкологи
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
У розвитку пухлинного процесу психологічні фактори поряд з біологічними і екологічними відіграють важливу роль. Це думка багатьох вчених, сформована на підставі проведених досліджень і клінічних спостережень. Психологічний стрес, переживання та емоції впливають на розвиток онкологічних захворювань. Якщо травматичні епізоди відбуваються часто, тим більше щодня, організм швидко виснажується, вичерпавши ресурси.

Жінки, на відміну від чоловіків, схильні концентруватися на події, що травмує та переживати її знову й знову. Таким чином високий рівень стресових гормонів, зокрема пролактину, зберігається постійно.

Вважається, що більш ніж половина випадків раку грудей розвивається під впливом постійної нервової напруги. Це відбувається через підвищену чутливість молочної залози до гормонів, особливо до пролактину.

Гіперпролактинемія може бути пристосувальною реакцією організму на хронічний стрес натомість провокувати негативні зміни. Існують дані щодо участі пролактину в патогенезі пухлинних процесів.

Підвищене вироблення пролактину позначається на стані молочної залози. Спочатку розвиваються доброякісні зміни, які з часом під впливом негативних факторів можуть трансформуватися в онкологію.

Отже, запрошуємо вас до розмови про можливості допомоги жінкам щодо зменшення згубного впливу стресових факторів на здоров’я молочних залоз.

Зокрема, поговоримо про:
• Потенціал стресу як фактор ризику та можливі стратегії втручання, що потенційно можуть зменшити його наслідки;
• Роль хронічного стресу у захворюваності на рак молочної залози;
• Можливості корекції рівня пролактину;
• Тактику ведення пацієнток з патологією молочної залози.

Реєструйтеся та приєднуйтесь!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Програма

Розклад майстер-класу

16:00 - 16:05
Вступне слово
КУЗЬМУК Л.П.
16:05 - 16:45
Гормональна реакція молочної залози на стресові впливи: маркери індивідуальної схильності, діагностика доклінічної стадії, тактика ведення пацієнток. Погляд гінеколога
КУЗЬМУК Л.П.
16:45 - 17:25
Гормональна реакція молочної залози на стресові впливи: маркери індивідуальної схильності, діагностика доклінічної стадії, тактика ведення пацієнток. Погляд мамолога
АНІКУСЬКО М.Ф.
17:25 - 17:55
МР-оцінка лікування раку молочної залози
МУСАЄВ Б.Н.
17:55 - 18:10
Фінальна дискусія

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Кузьмук Леся Петрівна
    К.м.н., лікар-гінеколог вищої категорії Головного військового клінічного госпіталю.
  • Анікусько Микола Федорович
    Хірург-онколог, завідувач хірургічного відділення Київського міського онкологічного центру, володар європейського ступеня Майстра (MS) в хірургічній онкології.
  • Мусаєв Бурхан Нурланович
    Провідний лікар-рентгенолог М24.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 22.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 23.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.