Акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Гінекологічні інфекції – найчастіша причина звернень до акушера-гінеколога. І справа не тільки в їхній високій поширеності – ситуацію суттєво ускладнюють рецидиви. Коли перший, другий, третій тощо курси лікування виявляються неефективними, пацієнтка змушена знову йти до лікаря.
Непоодинокі ситуації, коли призначення антибактеріальних препаратів зовсім не призводить до поліпшення й пацієнткам призначають повторні курси протимікробних засобів, що спричиняє формування антибіотикорезистентності.
Останнім часом у науковій літературі, що висвітлює цю проблему, все частіше зустрічається термін «епідеміологічний трикутник», який включає організм жінки, збудники та зовнішні фактори.
Акушеру-гінекологу критично важливо розуміти, як можна вплинути на всі компоненти цієї тріади, щоб забезпечити одужання пацієнтки, а у довгостроковій перспективі запобігти рецидивам.
Щоб втілювати в реальність план ефективного лікування пацієнток з гінекологічними інфекціями потрібно регулярно оновлювати знання і цього розділу гінекології.
У цьому вам допоможуть провідні експерти, які висвітлять у своїх доповідях найскладніші аспекти діагностики та лікування вагінальних інфекцій.
Станьте учасником конференції та дізнайтесь: • Фармакологічні характеристики протимікробних засобів, що застосовуються у гінекології; • Сучасні поняття «норми та патології»; • Як знання про мікробіом змінили парадигму лікування; • Сучасні підходи до санації урогенітальної системи у жінок; • Шляхи ефективного скринінгу та лікування гінекологічних інфекцій; • Нерозв’язані питання бактеріального вагінозу; • Як запобігти рецидивам в довгостроковій перспективі.
Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
Яшина Олена Григорівна
Кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, провідний спеціаліст клініки «Медіком» та Інституту планування сімʼї, м. Київ.
Косей Наталія Василівна
Доктор медичних наук, професор, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, завідувач відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Регеда Світлана Іванівна
К.м.н., завідувач гінекологічного відділення «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України, заслужений лікар України.
Нікітін Олег Дмитрович
Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри урології НМУ ім. О.О. Богомольця.
Якушина Анастасія Леонідівна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, клінічний консультант CSD LAB.
Бербець Катерина Ігорівна
Рентгенолог діагностичного центру «М24», лікар вищої категорії.
Єфіменко Ольга Олексіївна
Старший науковий співробітник відділення ендокринної гінекології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» та відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «ЦІМТ НАН України», д.мед.н.
ЛАХНО ІГОР ВІКТОРОВИЧ
Д.мед.н., професор, зав. кафедри акушерства та гінекології N3 «Харківського національного медичного університету».
ГОРБУНОВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
Професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології Національного університету охорони здоровʼя України ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, організатор охорони здоровʼя вищої категорії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 20.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 22.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.