Інсульт та когнітивна сфера: від профілактики до лікування
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
20.07.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
20.07.2023
17:00 - 19:30
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, кардіологи, сімейні лікарі, терапевти та рентгенологи
Детальніше
про тему
зміст семінару
Когнітивні порушення різного ступеня тяжкості виявляються у майже 70% людей, які перенесли інсульт. При недостатній реабілітації таких порушень ризик розвитку деменції у перші п’ять років після мозкової катастрофи зростає вчетверо в порівнянні з подібним ризиком у людей аналогічного віку.

Сучасна практика реабілітації після інсульту доводить, що порушені когнітивні функції здебільшого можна відновити. Але для успішної реабілітації необхідне раннє втручання й виявлення таких порушень.

Сучасні підходи до відновлення хворих після інсульту різноманітні та включають відновлення як рухових розладів, так і вищих психічних функцій. Однак реабілітація залишиться нерезультативною без активної залученості хворого до виконання запропонованих йому програм.

Останніми роками багато уваги приділяють постінсультним когнітивним розладам, що через поведінкові та патофізіологічні механізми порушують функціонування хворого в побуті.

Отже, постінсультні когнітивні порушення – одна з найгостріших проблем неврології. Запрошуємо вас до її всебічного обговорення в рамках семінару!

Мета семінару – допомогти лікарю у плануванні ефективних алгоритмів діагностики та лікування. Вибір оптимальної безпечної терапії дозволить знизити кількість лікарських помилок та покращити якість надання медичної допомоги.

Скористайтеся можливістю:
• Дізнатись про причини та фактори ризику постінсультних когнітивних порушень;
• Розібратись в критеріях оцінки когнітивних порушень;
• Поринути в тонкощі діагностики;
• Ознайомитися із сучасними рекомендаціями щодо постінсультної терапії пацієнтів з порушеннями когнітивних функцій.

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Фломін Юрій Володимирович
    Лікар-невролог, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент, завідувач Інсультного центру МЦ «Універсальна клініка «Оберіг», експерт ВООЗ та МОЗ з інсульту, член Правління ГО «Українська асоціація боротьби з інсультом».
  • Тріщинська Марина Анатоліївна
    Провідний експерт-невролог, доктор медичних наук, професор, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
  • Міщенко Лариса Анатоліївна
    Доктор медичних наук, професор, завідувачка відділу артеріальної гіпертензіі та коморбідноі патології ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. Акад. М.Д. Стражеска» НАМН України.
  • Гоменюк Олена Сергіївна
    Лікар-рентгенолог М24.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 22.07. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 23.07 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.