Коморбідний пацієнт у практиці лікаря. Мультидисциплінарний підхід
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
19.12.2024
20.12.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
20 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
19.12.2024 14:00 - 19:00
20.12.2024 09:00 - 14:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ревматологія, ендокринологія, рентгенологія, акушерство і гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, хірургія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ортопедія і травматологія, психіатрія, офтальмологія, отоларингологія, анестезіологія, ультразвукова діагностика, організація і управління охороною здоров’я, терапія
Детальніше
про тему
зміст конференції
У реаліях сьогодення лікарі різних спеціальностей все частіше стикаються з коморбідними пацієнтами. Що довшою стає середня тривалість життя людей, то масштабною й нескінченно різноманітнішою постає ця проблема.

Супутні патології можуть знизити прихильність пацієнтів до лікування, в тому числі внаслідок застосування багатокомпонентних схем терапії, що, своєю чергою, призводить до зниження ефективності лікування.
У зв’язку з цим виникає необхідність індивідуального підбору терапевтичних схем з мінімальними взаємодіями ліків.

Проблема коморбідності залишає лікарям багато запитань й часто вимагає від них широких знань і мультидисциплінарного підходу, якій сприяє багатогранному та всебічному розгляду проблеми.

Приєднавшись до дводенного форуму, присвяченому проблемам коморбідності в практиці лікаря, ви дізнаєтесь:
• Як поширені супутні захворювання можуть взаємодіяти з іншими захворюваннями та які ризики, пов’язані з такими взаємодіями;
• Як вести пацієнтів із кількома захворюваннями та як уникнути поширених пасток, що виникають, коли нехтують супутніми захворюваннями або не помічають їх;
• Все про складність діагностичного пошуку;
• Про мультидисциплінарний підхід до ведення коморбідного пацієнта;
• Як дотримуватися лікарської спадкоємності при діагностиці та лікуванні коморбідного хворого;
• Як сформувати спільну думку в команді вузькопрофільних фахівців;
• Про алгоритми лікування коморбідних пацієнтів за різних сценаріїв розвитку патології з урахуванням чинних підходів та рекомендацій.

Реєструйтеся! Буде цікаво!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Жердьова Надія Миколаївна
    Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», Заслужений діяч науки і техніки України.
  • Плегуца Олександр Іларійович
    К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
  • Залізна Юлія Іванівна
    Лікар-кардіолог Київського обласного кардіологічного диспансеру, к.мед.н.
  • ОДІНЦОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
    Доктор філософії, доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету, член Європейської Академії Неврології (ENA).
  • ГОРБАТОВСЬКА ЕЛЬВІРА ВОЛОДИМИРІВНА
    К.мед.н., лікар-гінеколог вищої категорії «ЦІМТ», м. Київ. Асистент кафедри акушерства та гінекології Харківського національного медичного університету.
  • Хорєвіна Катерина Миколаївна
    Завідувач діагностичного відділення ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», молодший науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань.
  • Орос Михайло Михайлович
    Д.мед.н., професор, в.о. зав.кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського державного університету, завідувач науково-практичного відділу Інституту неврології і психології, дійсний член Британської асоціації психо-фармакологів та Американської академії неврологів, лікар-невролог-психотерапевт.
  • Скрипник Євген Васильович
    Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-невролог, лікар-психотерапевт, лікар-експерт Національного превентивного механізму при Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Член асоціації психіатрів України.
  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Черненко Інна Олександрівна
    Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
  • Єгудіна Єлизавета Давидівна
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • КОСТЕНЧАК-СВИСТАК ОЛЬГА ЄВГЕНІЇВНА
    К.мед.н. (PhD), лікарка гематологиня лікарні Святого Мартина м. Мукачево, медичного центру «Дбаю», м. Ужгород.
  • Насонова Тетяна Іванівна
    Д.мед.н., проф., профорг кафедри неврології НУОЗУ ім. П.Л. Шупика.
  • Приступюк Максим Олександрович
    Кандидат медичних наук, доцент Кафедри Хірургії №2 Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця.
  • Лопух Ігор Ярославович
    Доцент кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 20.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 22.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.
співпраця заради найкращих результатів
ПАРТНЕРАМ