Case challenge.
Сучасні підходи до діагностики та лікування ЕНПЗ. Новий інструмент PEI-Q
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
19.10.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
19.10.2023
18:30 - 20:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гастроентерологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
19 жовтня зустрінемось для обговорення важливої проблематики – екзокринної недостатності підшлункової залози (ЕНПЗ) у пацієнтів.

Запрошені експерти: Олена Михайлівна Бака та Ольга Олександрівна Бондаренко.

Із захворювань та патологічних станів, що можуть бути винуватцями порушень функції підшлункової залози (ПЗ) можна скласти довгий список. Так чи інакше, порушення роботи ПЗ мають тяжкі наслідки для здоров’я й суттєво погіршують якість життя людини. Мінімізувати ці ризики можна шляхом раннього встановлення діагнозу та початку лікування.

Отже, під час майстер-класу провідні експерти з гастроентерології на клінічних прикладах з реальної практики ознайомлять вас з сучасними уявленнями про причини та патогенез ЕНПЗ, а також з підходами до її діагностики та лікування.

Головна ідея майстер-класу – підвищити обізнаність лікарів щодо ЕНПЗ та її наслідків, а також висвітлити практичний підхід до диференційної діагностики ЕНПЗ з іншими патологічними станами.

Плануємо висвітлити та обговорити:
• Сучасні підходи до діагностики ЕНПЗ;
• Досвід застосування нових діагностичних алгоритмів при підозрі на ЕНПЗ;
• Використання анкети PEI-Q для кількісної оцінки та відстеження потенційних змін симптомів ЕНПЗ й пов’язаного з ними впливу на якість життя;
• Останні клінічні рекомендації з лікування та ведення пацієнтів з ЕНПЗ.

Отримайте ці важливі знання! Реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • Бондаренко Ольга Олександрівна
    Д.мед.н., професор кафедри терапії №1, медичної діагностики та гематології і трансфузіології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 21.10. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 22.10 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.