У значної когорти пацієнтів з ревматоїдним артритом (РА), попри проведення контрольованого лікування в рамках стратегії «Лікування до досягнення мети», дотримання сучасних рекомендацій та величезний арсенал протизапальних препаратів, не вдається повністю пригнітити клінічні та лабораторні симптоми активності хвороби. Це – пацієнти, які страждають на важковиліковний РА.
Донедавна не існувало єдиної термінології й визначення важких для лікування хворих. Щоб зазначити неможливість досягнення мети терапії вживали терміни: важкий, рефрактерний, стійкий до множинних лікарських засобів/лікування та складний РА. Так було до 2021 року, коли було опубліковано єдине визначення важкого РА як перший крок до розробки рекомендацій щодо ведення таких хворих, а пацієнти, які важко піддаються лікуванню було виділено в окрему групу – difficult to treat – D2T. Вважають, що кількість таких пацієнтів в когорті РА сягає 20%.
Отже, що відомо сьогодні про D2T?
Скористайтеся винятковою можливістю розібрати разом з експертами цікаві клінічні випадки, а також дізнатися про наступне: • Які пацієнти належать до групи хворих з важковиліковним РА; • Цілісний підхід до виявлення та оцінки всіх можливих варіантів розвитку важковиліковного РА; • Фактори, що потенційно сприяють розвитку важковиліковного РА; • Клінічні ситуації вибору тактики ведення пацієнтів з важковиліковним РА; • Визначення показів до призначення базисних протизапальних (стандартних та таргетних) та імунобіологічних препаратів; • Адаптація ведення таких хворих з індивідуальною розробкою тактики медикаментозного та немедикаментозного лікування.
Традиційно, додатковий вагомий бонус для учасників зустрічі – відповіді спікерів на ваші запитання в етері.
Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
Джус Марта Борисівна
Лікар-ревматолог, професор, доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ ім. О.О. Богомольця, відповідальна за імунобіологічну терапію в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 20.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 21.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.