Cаse challenge. НПЗП: фармакологічні таємниці вибору в різних клінічних ситуаціях
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
18.10.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
18.10.2023
14:00 - 16:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Ревматологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) широко застосовують для лікування найрізноманітніших станів, що супроводжуються запаленням, болем та лихоманкою. Вони представляють велику та різноманітну за хімічною будовою групу лікарських засобів.

Класифікують НПЗП залежно від хімічної структури, ступеня протизапальної активності та механізму пригнічення активності циклооксигенази (ЦОГ).

З практичної точки зору важливо, що навіть препарати однієї групи чи близькі за хімічною структурою, різняться за силою ефекту та частотою розвитку побічних явищ, що, як і сферу застосування ЛЗ, визначають за фармакологічними показниками – тривалість напівжиття в плазмі, здатність проникати крізь гематоенцефалічний бар’єр, швидкість всмоктування, досягнення клінічного ефекту тощо.

Знати ці фармакологічні параметри необхідно як для правильного вибору препарату в кожній клінічній ситуації, так й з огляду на коморбідність більшості пацієнтів, яким призначаються НПЗП. Адже обраний НПЗП має бути сумісним з іншими ліками, що приймає пацієнт.

Приєднуйтесь до майстер-класу, де на прикладі клінічних випадків розберемо основні принципи вибору, призначення НПЗП та клінічні переваги їх застосування.

Розставимо клініко-фармакологічні акценти щодо сучасних НПЗП й почуємо поради щодо їх персоніфікованого вибору від клініциста та фармаколога.

Відповіді на запитання до спікерів, що надійдуть під час трансляції, прозвучать в прямому етері.

Сфокусуємо увагу на питаннях:
• Як правильно обрати НПЗП з урахуванням ефективності та побічних ефектів?
• Як оцінити ефективність НПЗП у конкретній клінічній ситуації?
• Як фармакокінетичні параметри впливають на вибір НПЗП?
• Як правильно поєднувати НПЗП з іншими групами препаратів?

Не зволікайте з реєстрацією!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Головач Ірина Юріївна
    Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
  • Зайченко Ганна Володимирівна
    Завідувач кафедри фармакології НМУ О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 20.10. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 21.10 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.