Психіатрія, психотерапія, неврологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
У сучасному світі, який характеризується високим рівнем стресових ситуацій та викликів, роль індивідуальної психологічної стійкості набуває великого значення. Серед інших наслідків війни негативний вплив на психічне здоров’я як комбатантів, так і цивільного населення є одним з найбільш значущих. Пережиті емоції та обставини, пов’язані з війною, можуть бути травматичними для людини й потенціювати довгострокові наслідки для її психічного здоров’я та добробуту.
Виявлення психологічних ресурсів, які можуть захистити від впливу війни на психічне здоров’я, є дуже важливим. Дані останніх досліджень розширюють сучасні знання щодо наслідків війни у цьому контексті та підкреслюють, що життєстійкість та самоефективність особистості є потенційними захисними факторами проти погіршення психічного здоров’я населення під час війни.
Як зберігати високий рівень психологічної стійкості в умовах війни?
Відповідь на це запитання ви зможете отримати, приєднавшись до конференції, присвяченій проблемам психічного здоров’я воєнного часу.
Змістовне обговорення тематики з експертами й обмін думками, допоможуть вам розробити стратегії ефективного лікування, що відповідають потребам як окремих пацієнтів, так і суспільства в цілому.
Говоритимемо про: • Психічне здоров’я та психологічну стійкість: визначення, рекомендації та принципи; • Базові психічні стани та розлади; • Проблеми психічного здоров’я в умовах війни; • Психічні ускладнення внаслідок війни; • Війна та депресія; • Посттравматичний стресовий розлад в умовах війни.
Реєструйтеся та запрошуйте колег!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
15:00-15:05
Вітальне слово
Черненко І.О.
15:05-15:25
«Корекція сну та когнітивних порушень у пацієнтів з депресією»
Черненко І.О.
15:25-15:45
«Нервова система в умовах хронічного стресу: чим можна зарадити?»
Копчак О.О.
15:45-16:05
«Безсоння у пацієнтів з ССЗ: спектр можливостей терапевта»
Осовська Н.Ю.
16:05-16:25
«Соматоформні розлади: сучасний погляд на проблему»
Копчак О.О.
16:25-16:45
«Тривожний пацієнт в практиці гастроентеролога»
Бака О.М.
16:45-17:05
«Психіатричні наслідки втрати близьких у воєнний час: підходи до терапії та підтримки»
Скрипник Є.В.
17:05-17:25
«Посттравматичний стресовий розлад: алергічні прояви та тактика ведення»
Чопяк В.В.
17:25-17:45
«Соматоформні розлади в умовах хронічного стресу під час війни: психіатричні підходи до діагностики та лікування»
Скрипник Є.В.
17:45-18:05
«Сучасні погляди на проблему формування психологічної стійкості пацієнтів в умовах війни»
Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-невролог, лікар-психотерапевт, лікар-експерт Національного превентивного механізму при Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Член асоціації психіатрів України.
Копчак Оксана Олегівна
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Мяловицька Олена Анатоліївна
Професор кафедри внутрішньої медини Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Черненко Інна Олександрівна
Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
Бака Олена Михайлівна
Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
Осовська Наталія Юріївна
Д.мед.н. проф., головний лікар медичного центру «Кардіоклініка професора Осовської».
Чопяк Валентина Володимирівна
Д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, Заслужений професор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 18.09. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 20.09 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.