Case challenge.
Все – отрута, все – ліки.
Те й інше визначає доза
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
18.09.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
18.09.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст семінару
Суперзавдання – раціональне застосування ліків. Разом з провідними експертами будемо заглиблюватися в новітні знання та обмірковувати сучасну стратегію та практику фармакотерапії.

При раціональному використанні лікарських засобів пацієнт отримує ліки відповідно до клінічних показань, у правильній дозі, з правильними інтервалами між курсами та правильною їх тривалістю.

Проблеми раціональної фармакотерапії часто пов’язані з застосуванням невідповідної лікарської форми та некоректним дозуванням. Це призводить до розвитку небажаних побічних ефектів, резистентності та зниженню ефективності лікування.

Як цього уникнути, дізнаймося від експертів. На прикладах з реальної клінічної практики вони нададуть учасникам інформацію про наступне:
• Від чого залежить ефективність ліків?
• Як правильно підібрати та корегувати дозу?
• Як запобігти резистентності та уникнути залежності від препарату?
• Як корегувати небажані побічні ефекти?

Зареєструйтесь, щоб не пропустити важливого!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 20.09. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 21.09 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.