CASE challenge.
ДІАГНОСТИКА СПОНДИЛОАРТРИТІВ:
КАМЕНІ СПОТИКАННЯ
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
17.07.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
17.07.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Ревматологи, сімейні лікарі, терапевти, рентгенологи, неврологи та ортопеди-травматологи
Детальніше
про тему
зміст семінару
Спондилоартрит – це група захворювань сполучної тканини, що супроводжуються очевидним запаленням суглобів. Вони також уражають хребет та володіють певними особливостями.

Наприклад, вони можуть призвести до болю у спині, запалення очей, порушення травлення та проявлятися на шкірі висипкою.

Деякі захворювання тісно пов’язані з геном HLA-B27. Оскільки вони часто викликають подібні проблеми та характеризуються схожими генетичними особливостями. Деякі експерти вважають, що причини цих захворювань та механізми розвитку їх симптомів однакові.

Постановка діагнозу вірогідного анкілозивного спондиліту (АС) з використанням прийнятих модифікованих Нью-Йоркських критеріїв потребує обов’язкової наявності рентгенологічних ознак сакроілеїту, принаймні двостороннього II стадії або одностороннього III стадії.

Однак від появи перших симптомів захворювання до розвитку вірогідних рентгенологічних ознак сакроілеїту, як правило, минає кілька місяців, а часом і років. Це неабияк ускладнює ранню діагностику АС.

Все це ми обговоримо під час семінару. Реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • ГОЛОВАЧ ІРИНА ЮРІЇВНА
    Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
  • НІКІФОРОВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА
    Лікар-рентгенолог вищої категорії, голова медичної ради М24, центру діагностики, м. Київ.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 19.07. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 20.07 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.