Case challenge.
Суперморбідне ожиріння. Виклики та перспективи
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
17.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
17.06.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ендокринологія, хірургія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Ожиріння пов’язане зі зростанням захворюваності та смертності через велику кількість складних фізіологічних в організмі, пов’язаних з ним. За даними ВООЗ, понад 2,8 мільйона людей щорічно помирають від надмірної ваги або ожиріння.

Існує кілька різних ступенів ожиріння, і з кожним таким ступенем зростає важкість проблем зі здоров’ям.

Крайній ступінь – це т.з. суперморбідне ожиріння (ІМТ ≥ 50 кг/м2). Люди, уражені ним мають високий ризик небезпечних для життя та здоров’я ускладнень.

План лікування для людей з суперморбідним ожирінням зазвичай є багатогранним. Це розмаїття доступних сьогодні методів включає дієтотерапію, регулярну фізичну активність, програми контролю ваги, психотерапевтичні методи корекції поведінки, модифікацію способу життя, баріатричну хірургію, ліки та пристрої для схуднення тощо.

Натомість за даними Diabetes Prevention Trial та Finnish Prevention Study, понад 95% пацієнтів не можуть досягти й потім утримати клінічно значуще зниження маси тіла.

Єдиним ефективним методом лікування пацієнтів з суперморбідним ожирінням є баріатрична хірургія. Адже при морбідному ожирінні ефективність консервативної терапії становить лише 5-10%.

Скористайтеся нагодою дізнатися більше про ожиріння різних ступенів та притаманні йому ризики для здоров’я, долучившись до заходу, в рамках якого мова піде про епідеміологічні, патофізіологічні, терапевтичні та хірургічні аспекти проблеми, що стала сьогодні глобальною. Тож, дізнаймося про стан справ від провідних експертів цієї галузі.

Зокрема, зосередимось на таких питаннях:
• Суперморбідне ожиріння та ризики для здоров’я;
• Методи діагностики морбідного ожиріння та асоційованих з ним захворювань;
• Практичні стратегії ведення пацієнтів з суперморбідним ожирінням;
• Сучасні підходи до хірургічного та консервативного лікування «важких» пацієнтів.

Реєструйтеся та запросіть колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • ЖЕРДЬОВА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
    Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», Заслужений діяч науки і техніки України.
  • ПЛЕГУЦА ОЛЕКСАНДР ІЛАРІЙОВИЧ
    К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.