Case Challenge.
Вікозалежна суглобова патологія: як убезпечити терапію
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
16.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
16.05.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ревматологія, ортопедія і травматологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Хвороби суглобів – поширене явище серед людей похилого віку. Цьому сприяє низка факторів, пов’язаних з віковими змінами у руховому апараті – від зниження маси і сили м’язів («мляві м’язи» через зменшення фізичних навантажень), до виснаження хрящів й зменшення щільності кісток та розвитку остеопорозу. Все це разом або поодинці підвищує ризики травм, зокрема, переломів у людей цієї вікової групи.

Серед патологій суглобів найпоширенішими у цьому віці є дегенеративні ураження. Дебют ревматоїдного артриту в похилому віці спостерігається в 1% пацієнтів.

Як правило, всі ці патології супроводжуються больовим синдромом.

Особливістю менеджменту таких пацієнтів є те, що вони потребують лікування за кількома напрямками.

У сучасних рекомендаціях зазначено, що пацієнти з больовим синдромом потребують міждисциплінарного підходу, який включає фармакотерапію, психологічну підтримку, фізичну реабілітацію та інтервенційні процедури. Важливим моментом під час вибору ефективного лікування є визначення таких терапевтичних схем, що здатні допомогти, не нашкодивши пацієнту. В протилежному випадку, суттєво зростають ризики прогресування захворювання та виникнення небажаних побічних ефектів.

Раді запросити вас до дискусії експертів цієї галузі медицини, що відбуватиметься у форматі «Case Challenge», а отже, експерти представлять і проаналізують разом з аудиторією реальні клінічні випадки.

Це чудова можливість краще зрозуміти суть патології та можливості різних лікувальних підходів. Тож, підготуйте свої запитання до експертів завчасно.

Зокрема, розглянемо:
• Механізми розвитку патології опорно-рухового апарату;
• Які фактори найбільше впливають на цей процес у людей похилого віку і як можна на це вплинути;
• Дебют та перебіг окремих ревматичних захворювань у пацієнтів похилого віку, а також підходи до менеджменту таких пацієнтів.

Зареєструйтеся та запросіть колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Головач Ірина Юріївна
    Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
  • Рекалов Дмитро Геннадійович
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог вищої категорії, засновник «Клініка Ревматології Професора Рекалова» Дніпро-Запоріжжя.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.