Case challenge.
Неврологічні прояви дефіциту вітаміну В12: чи завжди діагноз на поверхні?
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
15.12.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
15.12.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Вітамін B12 відіграє важливу роль у різних метаболічних процесах: знижує рівень гомоцистеїну, захищаючи серце та судини, бере участь у кровотворенні та регулює вуглеводний і жировий обмін. Але нервова система потребує його найбільше.

Гіповітаміноз вітаміну В12 асоціюється з ураженням як білої, так і сірої речовини, що нерідко спричиняє певні діагностичні складності, адже ці ураження можуть розцінюватися як криптогенні, реактивні, судинного походження тощо. При цьому, нормальний або підвищений загальний вміст кобаламіну в плазмі не є надійною ознакою відсутності гіповітамінозу.

Попри те, що дефіцит вітаміну В12 був описаний ще понад століття тому, встановити правильний діагноз і призначити відповідне лікування досі буває складно.

Натомість можемо запропонувати допомогу. Запрошуємо вас відвідати зустріч з нашими шановними експертами у вже відомому вам форматі «Case Challenge». Обговорення проблеми вже традиційно, відбуватиметься у форматі аналізу клінічних кейсів з реальної практики.

В центрі уваги:
• Можливі клінічні ознаки та симптоми дефіциту B12;
• Характер клінічних проявів дефіциту вітаміну В12;
• Підводні камені діагностики та лікування дефіциту В12;
• Хто найбільш схильний до ризику розвитку дефіциту вітаміну В12;
• Роль вітаміну В12 у нормальному функціонуванні нервової системи;
• Все про сучасні стратегії корекції та профілактики дефіциту В12.

Реєструйтеся та вдосконалюйте свою практику!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 17.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 18.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.