ANTI-AGING: міждисциплінарний підхід
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
15.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
15.05.2024
11:30 - 12:30
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ендокринологія, кардіологія, гастроентерологія, акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, ревматологія, неврологія, хірургія, ортопедія і травматологія, психіатрія, загальна практика - сімейна медицина, терапія

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Турова Людмила Олександрівна
    MD, Ph.D., доцент кафедри клінічної та лабораторної імунології, алергології та медичної генетики НМУ ім. Богомольця, Практикуюча лікарка вищої категорії, науковиця.
  • Степура Олена Адамівна
    К.мед.н., лікар-дієтолог, лікар-ендокринолог, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Сертифікація
При проведенні онлайн майстер-класу зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 15.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 17.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.