Case challenge.
Можливості застосування прегабаліну лікарями загальної практики та сімейної медицини для корекції легких стрес-асоційованих розладів
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
15.01.2025
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
15.01.2025
16:00 - 18:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Психіатрія, неврологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Сучасний світ зробив стрес неминучою частиною повсякденного життя. У той час як певний ступінь стресу може підвищити продуктивність та мотивацію, хронічний стрес може призвести до серйозних проблем з психічним та фізичним здоров’ям. Стресові розлади виникають, коли стрес стає непереборним та зберігається протягом тривалого часу.

Подібні випадки часто зустрічаються у клінічній практиці лікарів загальної практики та сімейної медицини, і кількість таких пацієнтів тільки збільшується. Для кожного розладу в групі стрес-асоційованих станів ідентифікація стресора є необхідним компонентом для встановлення діагнозу, хоча це й не може бути єдиним і достатнім етіологічним фактором.

Відмінною та об’єднавчою особливістю для цієї групи розладів є те, що їхня етіологія, клінічні прояви, тривалість та порушення функціонування, пов'язані з ними, виникають у відповідь на стрес.

Ефективне управління розладами, пов’язаними зі стресом, передбачає багатогранний підхід, що включає зміну способу життя, терапевтичні втручання та медикаментозне лікування. Розуміння доступних варіантів може дати можливість взяти під контроль психічне здоров’я пацієнта.

Запрошуємо вас на майстер-клас у форматі «Case challenge», де разом з провідними експертами обговоримо можливості застосування препарату прегабаліну в лікарській практиці для корекції легких стрес-асоційованих розладів.

Зокрема, на клінічних прикладах розглянемо:
• Стрес-асоційовані розлади у загальномедичній практиці;
• Діагностика і фармакотерапія стрес-асоційованих розладів;
• Аналіз застосування прегабаліну у практиці лікарів загальної практики – сімейної медицини;
• Клінічні перспективи застосування прегабаліну для лікування легких стрес-асоційованих розладів;
• Алгоритми вибору прегабаліну в різних клінічних ситуаціях.

Приємний бонус – подарунки найактивнішим учасникам!

Реєструйтеся та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Черненко Інна Олександрівна
    Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
  • Скрипник Євген Васильович
    Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-невролог, лікар-психотерапевт, лікар-експерт Національного превентивного механізму при Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Член асоціації психіатрів України.
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.
співпраця заради найкращих результатів
ПАРТНЕРАМ