Алгоритм прегравідарної підготовки: керуємо ризиками
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
09.11.2021
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
2 БАЛИ
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Детальніше
про тему
зміст конференції
Наша школа дає можливість українськім лікарям мати найсприятливіші умови для зростання і розвитку професійної майстерності.

Особливість навчання у нашій Школі – досконала теоретична підготовка та наявність власної клінічної бази (ЦІМТ НАН України).
---
вартість
Безкоштовно

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як отримати доступ до трансляції

 • ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
  НА нашому САЙТІ
 • ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
  ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
 • ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
 • Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • Регеда Світлана
  Область професійної діяльності Світлани Іванівни це оперативна гінекологія, включаючи малоінвазивні ендоскопічні втручання, питання інтимного здоров’я, в тому числі вагінальна хірургія, ендокринна гінекологія, лікування патології шийки матки, корекція менопаузальних порушень, ультразвукова діагностика в гінекології.
 • Тутченко Тетяна
  Лікар володіє всіма навичками діагностики, консервативного та малоінвазивного лікування гінекологічних захворювань. Має великий досвід роботи з гормональними порушеннями, застосовує найбільш сучасні науково-обгрунтовані методи лікування та індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 21:00 15.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 16.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.