Case challenge.
«Маски» дефіциту вітамінів групи «В»
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
14.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
14.05.2024
12:00 - 14:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Вітаміни групи В мають нейротропну дію й беруть активну участь у метаболізмі нервової тканини та регуляції діяльності майже всіх систем, тому заслуговують на особливу увагу.

Недостатнє забезпечення організму основними макро- та мікронутрієнтами, пов’язане з дієтичними, екологічними, соціальними та/або ендогенними чинниками є основною причиною розвитку дефіциту вітамінів групи В.

Такі стани розвиваються повільно та хвилеподібно, до того ж мають некласичні симптоми, тож не викликають діагностичної настороженості.

Натомість на тлі такого дефіциту гострий стрес, що суттєво підвищує потребу в мікронутрієнтах, може викликати тяжкі прояви недостатності, включаючи енцефалопатію, серцеву недостатність (вітамін В1), периферійну нейропатію, анемію, судоми (вітамін В6), нейро-, енцефалопатію (вітамін В12) тощо.

Дефіцит вітамінів групи В часто має нетипові прояви й маскується під іншу патологію, що й ускладнює виявлення гіповітамінозу на початкових стадіях.

Пропонуємо зустрітися та розібрати ці та інші важливі аспекти у форматі Case challenge, де провідні експерти представлять та проаналізують разом з аудиторією приклади з клінічної практики.

Зокрема, обговоримо наступні питання:
• Біологічний потенціал вітамінів групи В;
• Клінічні прояви дефіциту вітамінів групи В;
• Екзогенні та ендогенні передумови дефіциту;
• Профілактична та лікувальна стратегії вітамінної та мінеральної корекції;
• Збалансовані лікувально-профілактичні комплекси вітамінів групи В.

Реєструйтесь та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Жердьова Надія Миколаївна
    Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.