Загальна практика - сімейна медицина, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, кардіологія, ревматологія, акушерство і гінекологія, ортопедія і травматологія, рентгенологія, дієтологія, психіатрія, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
У сучасній клінічній практиці лікарі дедалі частіше стикаються з необхідністю швидко реагувати на нові виклики, втілюючи інновації швидше, ніж це було навіть не десятиліття, а всього декілька років тому!
Нещодавній досвід пандемії тому підтвердження – те, що вчора було науковою гіпотезою, доводилося перевіряти «за пришвидшеною процедурою» або застосовувати офф-лейбл.
Нині – нові випробовування. Та навіть без надзвичайних ситуацій, лікарська діяльність стає дедалі складнішою, бо складнішими стали самі пацієнти.
Адже збільшення тривалості життя часто збільшує й кількість супутніх хвороб у людини.
Коморбідний пацієнт потребує особливого підходу до діагностики, лікування та спостереження, оскільки наявність декількох патологій ускладнює вибір терапевтичних стратегій, підвищує ризик небажаної взаємодії між ліками й вимагає мультидисциплінарного підходу.
На щастя, існує низка методів управління ризиками, що допомагають мінімізувати ускладнення, пов’язані з коморбідністю.
Отже, запрошуємо вас, дорогі лікарі, взяти участь у дводенному заході, присвяченому проблемі пошуку балансу між наукою та практикою рутинній практиці лікаря у т.ч. крізь призму коморбідних станів у пацієнтів.
Провідні експерти різних напрямків медицини поділяться досвідом у веденні пацієнтів з коморбідністю, методами зниження ризиків і покращення результатів лікування.
Зокрема, обговоримо: • Сучасні епідеміологічні тенденції та прогнози; • Взаємовплив супутніх хвороб: як уникнути терапевтичних конфліктів; • Алгоритми взаємодії мультидисциплінарної команди у веденні складних пацієнтів; • Пацієнтоорієнтований підхід: захоплюючись новітніми науковими досягненнями, не забуваймо про безпеку; • Як уникнути поліпрагмазії та мінімізувати ризики небажаної взаємодії між ліками; • Сучасні інструментальні та лабораторні методи діагностики у пацієнтів з множинними патологіями.
Підполковник медичної служби, старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, доктор філософії.
Регеда Світлана Іванівна
К.м.н., завідувач гінекологічного відділення «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України, заслужений лікар України.
Орлик Ольга Сергіївна
К.мед.н., лікарка-ендокринологиня, дієтологиня, членкиня АДУ (Асоціація дієтологів України). Провідна наукова співробітниця відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Степура Олена Адамівна
К.мед.н., лікар-дієтолог, лікар-ендокринолог, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
ГАВРИШ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
Лікар-рентгенолог М24.
ПІДКУЙМУХА ЛЮДМИЛА ІГОРІВНА
Лікар-невролог, психіатр, психотерапевт, МЦ «Оксфорд Медікал» м. Тернопіль.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 13.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 15.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.