Ортопедія і травматологія, ревматологія, неврологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) належать до числа ефективних симптоматичних лікарських засобів для знеболення, зменшення запалення та усунення лихоманки. Вони також складають основну фармакологічну групу, яку застосовують довгостроково для терапії хронічного больового синдрому та захворювань опорно-рухового апарату. Понад 30 млн жителів земної кулі щодня використовують НПЗП як ефективний знеболювальний засіб у гострих та хронічних станах.
Водночас таке поширене споживання НПЗП нерідко викликає серйозні клінічні проблеми, зокрема, розвиток небажаних реакцій. Тому в процесі вибору будь-якого лікарського засобу, а НПЗП особливо, слід приділяти особливу увагу не лише його високій ефективності, а й безпеці!
Це є надзвичайно важливим для коморбідних пацієнтів із хронічним болем, які змушені приймати НПЗП щоденно та часто довготривало. Ці обставини диктують необхідність більш пильної уваги до питань безпеки та правильного використання препаратів групи НПЗП.
Вибір НПЗП має здійснюватися з огляду на індивідуальні особливості пацієнта та наявні у нього фактори ризику розвитку ускладнень медикаментозної терапії.
Мистецтву правильного балансу між ефективністю та безпекою НПЗП можна вчитися протягом всього професійного життя, і навчатися потрібно у найкращих!
Саме для того, аби ви почули думку й досвід провідних експертів, пропонуємо вам приєднатися до конференції, присвяченій цим питання.
Зокрема, у фокусі уваги: • Принципи раціонального використання НПЗП; • Експертна думка щодо показань/протипоказань до застосування НПЗП; • Аналіз сучасних уявлень щодо можливості застосування НПЗП при коморбідній патології; • Фактори ризику розвитку ускладнень застосування НПЗП; • Алгоритми терапії НПЗП при різній патології у пацієнтів з факторами ризику; • Правила профілактики НПЗП-залежних ускладнень.
Не пропустіть! Реєструйтеся!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
17:00 - 17:05
Вітальне слово
БЛОНСЬКИЙ Р.І.
17:05 - 17:30
«Нові тренди в лікуванні ортопедичних проявів синдрому пахового болю»
БЛОНСЬКИЙ Р.І.
17.30 - 18.00
«Біль в суглобах: чи завжди легко зробити правильний вибір призначення лікування?»
МЕФФОРД Т.О.
18.00 - 18.30
«Незручний пацієнт з м’язово-скелетним болем. Причини та наслідки…»
СОВА С.Г.
18.30 - 19.00
«Больові синдроми в ревматологічній практиці. Місце і можливості НПЗП»
ГОЛОВАЧ І.Ю.
19.00 - 19.25
«Оптимальний вибір НПЗП в практиці ортопеда травматолога»
Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії №2 КМУ, Заслужений лікар України, головний науковий співробітник клініки спортивної та балетної травми, лікар спортивної медицини, ортопед-травматолог вищої категорії.
Меффорд Тетяна Олександрівна
Кандидат медичних наук, лікар-ревматолог вищої категорії, ревматолог Медичного центру «Консиліум Медікал».
Сова Сергій Геннадійович
Доктор мед. наук, професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Головач Ірина Юріївна
Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
МАКОГОНЧУК АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
К.мед.н., доцент кафедри травматології та ортопедії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, лікар ортопед-травматолог.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 12.09. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 14.09 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.