Плюс-сайз – проблема: фактори ризику у жінок з ожирінням
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
12.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
12.06.2024
10:00 - 18:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ендокринологія, дієтологія, акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст конференції
Надмірна маса тіла – часта клінічна проблема, з якою доводиться працювати практикуючому гінекологу. Кожна третя пацієнтка (30-35%), яка звертається до лікаря з приводу порушення ритму менструації або безпліддя, має надмірну масу тіла, а кожна п’ята (15-20%) – ожиріння.

При цьому, у багатьох клінічних ситуаціях головною умовою розв’язання гінекологічної проблеми постає саме зниження ваги. Іноді нормалізація маси тіла є єдиним втручанням, здатним усунути гінекологічне порушення.

Сучасний погляд лікарів-клініцистів на патогенез надлишкової маси тіла та ожиріння передбачає значну роль складного і багатокомпонентного «букету» генетичних, ендокринних, метаболічних та психологічних факторів.

Будь-який лікар знає: надмірна вага пов’язана з різними захворюваннями, а відтак усунення цього фактору буквально «оздоровлює» пацієнтку.

У гінекологів «свої рахунки» з ожирінням та свої ж цілі у боротьбі з ним – збереження репродуктивного потенціалу, відновлення та підтримка фертильності, прегравідарна підготовка, утримання правильного менструального циклу.

Який кейс-менеджмент є ефективним в лікуванні таких пацієнток?

Про це будемо говорити на конференції, де разом з командою експертів детально обговоримо проблему ведення жінок з надмірною вагою та ожирінням.

Зокрема, зосередимося на питаннях:
• Маршрут пацієнтки з ожирінням: з чого почати?
• Гіперінсулінемія та інсулінорезистентність у жінок з надмірною вагою;
• Вплив надмірної ваги на порушення репродуктивної функції;
• Ожиріння як фактор ризику ускладнень вагітності та пологів;
• Алгоритми скринінгу метаболічних порушень у жінок з ожирінням;
• Тактика лікування порушеної менструальної функції у жінок з аліментарним ожирінням.

Реєструйтесь, щоб не пропустити важливого!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • Нікіфорова Ірина Миколаївна
  Лікар-рентгенолог вищої категорії, голова медичної ради М24, центру діагностики, м. Київ.
 • Жердьова Надія Миколаївна
  Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
 • Селюк Мар’яна Миколаївна
  Професор кафедри терапії Української військово-медичної академії.
 • Бака Олена Михайлівна
  Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
 • Погребняк Олена Олександрівна
  Лікар-терапевт, дієтолог-нутриціолог, кандидат медичних наук, асистент кафедри загальної практики-сімейної медицини Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
 • Філіппова Олександра Юріївна
  Д.м.н. професор кафедри внутрішньої медицини №2 та фтизіатрії Дніпропетровської медичної академії.
 • НЕЗГОВОРОВА ГАЛИНА АНДРІЇВНА
  К.мед.н, лікар гастроентеролог-дієтолог вищої категорії Гастроклініки «Олімед» м. Київ, асистент кафедри лабораторної діагностики біологічних систем Національного університету «Києво-Могилянська Академія».
 • Булдигіна Юлія Валеріївна
  Доктор медичних наук, провідний науковий співробітник ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 12.06. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 14.06 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.