Неврологія, ендокринологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст майстер-класу
Мультисимптомний пацієнт є однією з найбільших проблем сучасної медицини. Поєднання кількох патологій чи станів у однієї людини вимагає цілісного підходу до діагностики, лікування та довгострокового спостереження. Це стало особливо актуальним через зростання поширеності хронічних захворювань та старіння населення.
Одним з базисних напрямів ефективного лікування мультисимптомного пацієнта є міждисциплінарний підхід. Міждисциплінарна команда лікарів забезпечує системну оцінку стану пацієнта. Завдяки співпраці спеціалістів різних профілів можливе виявлення як основних, так і прихованих причин клінічних симптомів.
Комплексне лікування з урахуванням взаємодій між патологіями та лікарськими засобами мінімізує ризики побічних ефектів і поліпрагмазії. Критичну роль у лікуванні мультисимптомного пацієнта відіграє доказовий менеджмент оскільки він забезпечує системний, структурований та науково обґрунтований підхід до прийняття клінічних рішень. Поєднання наукових даних, клінічного досвіду та урахування індивідуальних особливостей пацієнта забезпечує максимальну ефективність терапії.
Майстер-клас від провідних експертів, побудований на реальних прикладах з клінічної практики допоможе вам опанувати майстерність розпізнавати приховані патології та працювати із мультисимптомними пацієнтами.
Зокрема, програма навчального заходу містить: • Аналіз основних етапів роботи з мультисимптомним пацієнтом; • Практичні рекомендації з лікування пацієнтів з комплексними патологіями; • Вивчення принципів стратегічного планування лікування; • Огляд міждисциплінарних комунікацій у клінічній практиці; • Приклади міждисциплінарних команд; • Аналіз викликів в організації міждисциплінарного підходу; • Обговорення основних аспектів доказового менеджменту; • Розбір реальних кейсів та моделювання ситуацій.
Найактивнішим учасникам - подарунки від організаторів!
Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», Заслужений діяч науки і техніки України.
Копчак Оксана Олегівна
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Колесник Павло Олегович
Зав. кафедри сімейної медицини та амбулаторної допомоги, доцент, к.мед.н., медичний ф-т №2 Директор навчально-тренінгового Центру сімейної медицини та долікарської допомоги Ужгородський Національний Університет.
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.