Багато людей внаслідок надзвичайної ситуації відчувають психологічний стрес.
У кожної п'ятої людини, яка пережила війну або інші збройні конфлікти, розвиваються депресія, різноманітні психічні розлади – тривожний, біполярний, посттравматичний стресовий розлад.
Люди у таких станах вкрай вразливі, особливо, якщо залишаються в умовах надзвичайної ситуації. Вони потребують доступу до неврологічної, психіатричної допомоги та забезпечення інших основних потреб.
Сучасні рекомендації щодо надання неврологічної та психіатричної допомоги передбачають кілька рівнів: від надання базових послуг до допомоги в умовах медичних закладів.
Трагічний характер надзвичайних ситуацій та їх несприятливі наслідки для психічного здоров'я людей, стимулюють створення стійких систем охорони психічного здоров'я населення.
Тому в фокусі нашого заходу наступні теми: • Вплив війни на психічне здоров'я; • Сучасні алгоритми лікування бойової ЧМТ; • Аспекти діагностики, диференційної діагностики та терапії нейрокогнітивних розладів; • Біль та тривога: що їх об'єднує; • Головний біль як багатогранна проблема; • Депресія у терапевтичній практиці.
Приєднуйтесь та вдосконалюйте свої професійні знання!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
14:00 - 14:05
Вітальне слово
Копчак Оксана Олегівна
14:05 - 14:35
Стреси сьогодення: психогенне запаморочення
Сова Сергій Геннадійович
14:35 - 15:05
Деменція: особливості диференційної діагностики та лікування
Копчак Оксана Олегівна
15:05 - 15:35
Сучасні стратегії лікування пацієнтів з хронічним неспецифічним болем в спині
Міщенко Владислав Миколайович
15:35 - 16:05
Окремі питання патогенезу та можливості відновлення когнітивних порушень після інсульту в умовах воєнного часу
Насонова Тетяна Іванівна
16:05 - 16:35
Стресостійкість в сучасних умовах. Можливості сімейного лікаря
Селюк Мар’яна Миколаївна
16:35 - 17:05
Синдром емоційного вигорання у лікарів на фоні повномасштабної війни. Якісний шлях подолання проблеми
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
Селюк Мар’яна Миколаївна
Професор кафедри терапії Української військово - медичної академії.
Сова Сергій Геннадійович
Доктор мед. наук, професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Селюк Ольга Вікторівна
Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби.
Міщенко Владислав Миколайович
Завідувач відділу судинної патології головного мозку та реабілітації ДУ ІНПН НАМН України, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології ХНУ імені В.Н.Каразіна.
Насонова Тетяна Іванівна
Д.мед.н., проф., профорг кафедри неврології НУОЗУ ім. П.Л. Шупика.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 21:00 13.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 14.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.