Case challenge.
Пацієнт з метаболічно-асоційованим стеатогепатитом. Роль ендокринолога та гастроентеролога в лікуванні
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
11.04.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
11.04.2024
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Гастроентерологія, ендокринологія, загальна практика – сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Серед усіх етіологічних варіантів стеатогепатитів 55-65% випадків належить метаболічним факторам. При метаболічному стеатогепатиті патогенетичним базисом є підвищення ліполізу, збільшення пулу вільних жирних кислот та зниження β-окислення, в основі яких лежить ожиріння та інсулінорезистентність.

Нова абревіатура МАЖХП/MAFLD (метаболічно асоційована жирова хвороба печінки) запропонована міжнародними експертами, найбільш точно відображає поточні уявлення про жирову хворобу печінки, асоційовану з порушенням обміну речовин. Такий підхід до проблеми наближає нас до персоналізованої та прецизійної медицини – нової перспективної концепції, що стає все більш популярною у всіх галузях медицини, включаючи гепатологію.

Супутні захворювання при МАЖХП є швидше правилом, ніж винятком, що потребує зміни тактики лікування. Саме тому об’єднання зусиль гастроентеролога та ендокринолога у процесі лікування пацієнтів з метаболічно-асоційованим стеатогепатитом є запорукою оптимізації діагностики та лікування МАЖХП й пов'язаних з нею спільними патогенетичними ланками метаболічних захворювань.

Про це докладніше й у найдоступнішій для сприйняття лікарями формі – на клінічних прикладах з реальної практики провідних експертів з гастроентерології та ендокринології – під час нашої зустрічі.

Приєднуйтесь, щоб дізнатись про останні тенденції в діагностиці та лікуванні метаболічно-асоційованого стеатогепатиту, ознайомитись зі світовими практиками й порівняти їх з українськими напрацюваннями.

Розберемо разом:
• Патогенез та фактори ризику метаболічно-асоційованого стеатогепатиту;
• Можливості ранньої діагностики стеатогепатиту з метаболічно асоційованою патологією;
• Багатопрофільна комунікація та розуміння ролей кожної дисципліни в процесі планування діагностики та лікування МАЖХП;
• Основи безпечної та високоякісної медичної допомоги;
• Уніфікований підхід до лікування стеатогепатиту: можливість існування такого.

Реєстрація можлива вже зараз!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • Соколова Любов Костянтинівна
    Доктор мед. наук, ст. наук. cпівробітник, керівник відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.