Запаморочення: підходи до оцінки та управління
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
09.11.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
09.11.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, сімейні лікарі, терапевти та отоларингологи
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Запаморочення – провідна тема майстер-класу за участі Германа Кінгми, професора Маастрихтського університету, визнаного європейського експерта з діагностики вестибулярних розладів та української експертки Ольги Селюк, підполковниці медичної служби, докторки філософії.

Запаморочення – одна з найчастіших скарг, з якою звертаються до невролога. Цим терміном пацієнти описують різноманітні стани – від почуття нудоти, знепритомнення до обертання власного тіла або навколишніх предметів.

Запаморочення є симптомом різних неврологічних й соматичних захворювань, воно супроводжує майже 80 різних патологій: захворювання серцево-судинної системи, ока та вуха, хвороби крові, психічні та неврологічні розлади тощо.

Запаморочення є вкрай неприємним суб’єктивним симптомом, який значно знижує якість життя людини.

Отже, приєднуйтесь до майстер-класу, під час якого експерти зосередяться на таких питаннях:
• Загальні відомості щодо запаморочення;
• Патогенетичні аспекти запаморочення;
• Запаморочення та нестійкість у клінічній практиці;
• Сучасні підходи до діагностики та лікування;
• Вестибулярна компенсація як важливий механізм прискорення функціонального відновлення у пацієнтів з нападами запаморочення.

Реєструйтеся тут і зараз!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
  • Герман Кінгма
    Почесний професор Маастрихтского університету, доктор філософії з біофізики, спеціалізується на вестибулярних дослідженнях.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 11.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 12.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.