Неврологія, кардіологія, рентгенологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Інсульт визнано другою провідною причиною смерті в усьому світі з щорічним показником смертності близько 5,5 мільйонів людей.
Останнім часом було досягнуто значного прогресу у розумінні патофізіології інсульту, зокрема, механізмів розвитку ішемічного інсульту.
Хоча серйозні інсульти є клінічно очевидними, поряд з цим існує багато ледь помітних, часто невиявлених ознак та симптомів, які можуть мати далекосяжні наслідки та залишатися клінічно нерозпізнаними.
Терапія інсульту головним чином зосереджена на відновленні кровотоку в мозку та лікуванні неврологічних ушкоджень, спричинених ним. Водночас попри прогрес у лікуванні, допомога після інсульту має велике значення для сімей хворих, систему охорони здоров’я та економіку в цілому.
Для удосконалення знань з доклінічної та клінічної допомоги запрошуємо вас взяти участь у конференції, яка буде присвячена актуальним питанням менеджменту пацієнтів із гострими порушеннями мозкового кровообігу, діагностиці та інтенсивній терапії інсульту, інтервенційного лікування, вторинної профілактики, патофізіології інсульту, основних досягненнях у визначенні терапевтичних цілей та останніх тенденціях у вивченні інсульту.
Розберемо також особливості організації роботи мультидисциплінарної інсультної команди.
Зокрема, обговоримо: • Тенденції ведення пацієнтів з інсультом. Критерії оцінки ефективності лікування; • Прийняття рішення у гострій фазі інсульту; • Ведення пацієнтів з порушенням мозкового кровообігу у гострому періоді; • Тромболітична терапія для лікування пацієнтів з інсультом; • Судинні когнітивні розлади після інсульту; • Фактори ризику постінсультної епілепсії; • Як не втратити час для реабілітації після інсульту; • Акценти первинної та вторинної профілактики мозкового інсульту; • Медична реабілітація при церебральному інсульті.
Реєструйтесь та запрошуйте колег!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
14:00 - 14:05
Вітальне слово
КОПЧАК О.О.
14:05 - 14:35
«Рідкісні неспадкові причини розвитку гострого порушення мозкового кровообігу»
КОПЧАК О.О.
14:35 - 15:05
«Рідкісні спадкові причини інсульту»
ОДІНЦОВА Т.А.
15:05 - 15:35
«Клінічні особливості різних підтипів гострого ішемічного інсульту»
ТРІЩИНСЬКА М.А.
15:35 - 16:05
«Стратегія використання МРТ/КТ методик в діагностиці мозкових катастроф»
ЛІТИНСЬКА Ю.М.
16:05 - 16:35
«Цереброваскулярна патологія в умовах сьогодення. Шляхи вирішення проблеми гострої фази та постінсультного періоду»
СЕЛЮК О.В.
16:35 - 17:05
«Когнітивні порушення у пацієнтів з постінсультною депресією: шляхи вирішення проблеми»
ЧЕРНЕНКО І.О.
17:05 - 17:35
«Хвороба дрібних судин- погляд на проблему з боку судини»
ТРІЩИНСЬКА М.А.
17:35 - 18:05
«Корекція когнітивних розладів та депресії після ішемічного інсульту»
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Селюк Ольга Вікторівна
Підполковник медичної служби, старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, доктор філософії.
Черненко Інна Олександрівна
Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
Літинська Юлія Миколаївна
Лікар-рентгенолог, провідний фахівець М24.
Тріщинська Марина Анатоліївна
Професор, завідувачка кафедри неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, м. Київ.
ОДІНЦОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
Доктор філософії, доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету, член Європейської Академії Неврології (ENA).
ВОЛОСОВЕЦЬ АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Д.мед.н., завідувач кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, віце-президент Всеукраїнської асоціації працівників медицини невідкладних станів та медицини катастроф.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 09.07. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 11.07 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.